Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı İşlem Saatleri ve Ücretleri

Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı İşlem Saatleri ve Ücretleri

12 Şubat 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Kuveyt Türk Katılım Bankası şubelerinden ve ATM’lerinden olduğu gibi internet şubesinden de müşterilerine hizmet vermektedir. Kuveyt Türk internet bankacılığı hakkında merak edilen pek çok konu bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere Kuveyt Türk internet bankacılığı işlem saatleri, işlem ücretleri, işlem saatleri hakkında bilgi vermeyi amaçladık. Bu konularda detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı İşlem Saatleri!

Kuveyt Türk Katılım Bankası internet bankacılığı ile 7/24 hizmet vermektedir. Günün istediğiniz saati internet bankacılığından işlem yapabilirsiniz. Kuveyt Türk müşteri no öğrenme işlemi çağrı merkezi aracılığı ile yapılabilmektedir. Kuveyt Türk kimin, Kuveyt Türk iletişim kanalları, Kuveyt Türk müşteri hizmetleri için buraya göz atabilirsiniz.

Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı Şifre Alma!

Kuveyt Türk Katılım Bankası internet şubesinden işlem yapabilmek için başvurunuzu yaptıktan sonra, çağrı merkezini arayarak şifrenizi almanız gerekmektedir. Kuveyt Türk internet bankacılığı şifrenizi değiştirmek istediğinizde de çağrı merkezini arayarak ya da anında şifre menüsünü kullanarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı İşlemleri

Kuveyt Türk Katılım Bankası internet bankacılığı kapsamında pek çok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler şu şekilde sıralanabilir:

  • Hesap kapama, hesap adı değiştirme ya da tanımlama, bakiye görüntüleme, yatırım ya da katılım hesabı açma, hesapları kontrol, vb. gibi hesap işlemleri yapılabilmektedir.
  • Toplu para transferi, hesaba, IBAN’a, isme, karta havale ve EFT, Swift ile döviz transferi, vb. gibi para transferi Kuveyt Türk internet bankacılığı dahilinde yapılabilmektedir.
  • Fatura, bağış, kira, GSM TL yükleme, vb. gibi ödemeler, kıymetli maden ve döviz işlemleri, kartlar ile ilgili borç ödeme, bakiye kontrolü vb. gibi işlemler, sigorta işlemleri, BES işlemleri, yatırım işlemleri, çek ve senet işlemleri ve finansman işlemleri Kuveyt Türk internet bankacılığı kapsamında yapılabilmektedir.

Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı İşlem Ücretleri 2020!

Kuveyt Türk Katılım Bankası internet bankacılığı kapsamında bazı işlemlerden ücret alınırken bazıları ise ücretsiz olarak yapılabilmektedir.

  • Kuveyt Türk internet bankacılığı EFT işlem ücreti bulunmamaktadır.
  • Kuveyt Türk internet bankacılığı havale ücreti bulunmamaktadır.
  • Kuveyt Türk internet bankacılığı KBB çek sorgulama raporu 8,5 TL’dir.
  • Kuveyt Türk internet bankacılığı çek karnesi yaprağı başına ücret 9 TL’dir.

Kuveyt Türk kimin, Kuveyt Türk iletişim kanalları, Kuveyt Türk müşteri hizmetleri için buraya göz atabilirsiniz.