Kuveyt Türk Esnaf Kart İle İşletmelere Destek Oluyor!

Kuveyt Türk Esnaf Kart İle İşletmelere Destek Oluyor!

26 Kasım 2019 0 Yazar: Şerife Uslu

Katılım bankacılığı prensiplerine göre hizmet veren Kuveyt Türk esnaf kart ile işletmelere destek oluyor. Esnafa özel kart hakkında açıklamalarda bulunan Kuveyt Türk KOBİ’lerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Delipoyraz, tasarladıkları ticari kartlarla esnaf ve işlemelerin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamaya çalıştıklarını açıkladı.

Kuveyt Türk Esnaf Kart Çeşitleri ve Özellikleri

Ülkemiz katılım bankacılığı aktörlerinden Kuveyt Türk Katılım Bankası farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere özel tasarladıkları esnaf kartlar ile işletmelere destek olmaktadır. Söz konusu esnaf kart ile çiftçiden bayilere kadar pek çok işletme sahibi faydalanabilmektedir. İşletmelere özel kartları hakkında açıklamalarda bulunan Kuveyt Türk Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Delipoyraz, işletmelerin finansal yol haritalarını belirledikleri dönemlerinden yanlarında olmaya ve katkı sağlamaya çalıştıklarını belirtti.

KOBİ ve işletmeleri iş ortağı olarak gördüklerini aktaran Delipoyraz, her birinin farklı özelliklerde, farklı iş yapıları ve ihtiyaçları olduğunu söyledi. İşletmelerin nakit döngülerine uygun olarak kart tasarladıklarını açıklayan Abdurrahman Delipoyraz, söz konusu ticari kartın esnaf ve KOBİ’lerin gereksinimlerine birebir karşılık verdiğini vurguladı. Esnaf kart imkanı kapsamında işletmelere sunulan Business Plus Kart’tan bahseden Delipoyraz, bahse konu kart ile şirketlerin finansman ihtiyaçlarını karşılayabildiklerini ve geri ödemede 6 aya varan erteleme fırsatlarının bulunduğunun aktardı. Business Plus Kart’ın anında basım özelliği bulunmakta ve bunun yanı sıra harcamaları 18 aya kadar vadelendirme ve peşin alışverişlerde indirim avantajı bulunmaktadır.

Kuveyt Türk KOBİ kartları kapsamında sunduğu Sağlam Bayi Kart ana bayi ve alt bayilere özel fırsatlar sunmaktadır. Banka esnaf ve sanatkarlara sunduğu Esnaf Kart ile de uzun vadede ödeme fırsatı ve peşin alışverişlerde indirim olanağı sağlamaktadır. Kuveyt Türk’ün KOBİ’lere özel sunduğu finansman imkanı hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.