Vakıfbank Kredi Kartı Borç Kapatma Kredisi 2020

Vakıfbank Kredi Kartı Borç Kapatma Kredisi 2020

12 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Vakıfbank, “halden anlayan banka” ve “biri var halinden anlayan” sloganlarının hakkını verdiğini kredi kartı borç transferi kredisini masrafsız vererek bir anlamda ispat etmiş oluyor. Bir ya da daha fazla sayıda kredi kartı sahibi olan ve kredi kartında biriken borçlardan bıkan müşteriler için bankanın sunduğu masrafsız kredi kartı borç transferi kredisi adeta fırsat niteliğinde. Vakıfbank kredi kartı borç kapatma kredisi 2020 yılı için de müşterilere sunulmaya devam ediliyor.

Vakıfbank Kredi Kartı Borç Kapatma Kredisi 2020!

Vakıfbank tarafından uygun faiz oranıyla müşterilere sunulan kart borç transferi kredisi, maksimum 18 ay vadeli olarak müşterilere sunulmaktadır. Müşteriler 18 ay vadelendirerek 20 bin Türk Lirası finansman edinme hakkına sahiptirler. Bu sayede müşteriler kredi kartlarında biriken borçlarını kapatarak, aylık sabit taksitlerle ödemelerini gerçekleştirme olanağı yakalamaktadırlar. Diğer kredi kartı ürünleri için buraya göz atabilirsiniz.

Masrafsız Kredi Kartı Borç Transfer Kredi Koşulları

Vakıfbank masrafsız kredi kartı borç transfer kredisi uyarınca edinilen finansman, ister alındığı ayı takip eden ayda, istenilirse de kredi edinildikten 3 ay sonra geri ödemeye başlanabilmektedir. Bu sayede zaten kredi kartının borcu nedeniyle nakit akış dengesi bozulmuş durumda olan vatandaş, bahse konu 3 aylık dönemde kendisini toplama ve nakit akış dengesini sağlama olanağına kavuşmaktadır.

Masrafsız kredi kartı borç transfer kredisi kapsamında edinilen likiditeden Vakıfbank tarafından kredi tahsis ücreti talep edilmemektedir. Genellikle bankalar tarafından binde beş seviyesinde uygulanan dosya masrafının alınmaması sayesinde müşteri, 20 bin liralık kredi kullanımında 100 Türk Lirası fayda sağlamaktadır.

Vakıfbank masrafsız kredi kartı borç transfer kredisi için belirlenen faiz oranı aylık yüzde 1,40 düzeyinde olup, bahse konu faiz oranı vade ya da kredi meblağına göre değişkenlik arz etmemektedir. Vakıfbank’ın kredi koşullarını değiştirme hakkı saklı olduğundan kredi faizini de değiştirme hakkı bulunduğu göz ardı edilmemelidir. Kredi kartı borcu transferi kredisi başvurusu için Vakıfbank’ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Buna ek olarak Vakıfbank müşteri hizmetleri ile görüşerek ya da Vakıfbank şubelerine giderek de Vakıfbank Kredi Kartı Borç Kapatma Kredisi hakkında detaylı bilgi edinilebilir ve Vakıfbank Kredi Kartı Borç Kapatma Kredisi başvurusu yapılabilir.