KOBİ Para Cepte İle Esnafın Kredisi Hazır!

KOBİ Para Cepte İle Esnafın Kredisi Hazır!

30 Ocak 2017 0 Yazar: Emine Zaman

QNB Finansbank’tan KOBİ’lere özel kredi fırsatı! “KOBİ Para Cepte” ile aradığınız nakdi başvuru yaptığınız gün temin edebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. KOBİ kredi ürünü dahilinde resmi cirosu azami 2 milyon TL olan işletmeler faydalanabilmektedir.

QNB Finansbank söz konusu KOBİ kredisi ile 50 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlayabilmektedir. Kredi kapsamında uygulanan faiz oranları ve vade süresi müşteri özelinde farklılık göstermekte ve başvuru esnasında belirlenmektedir.

KOBİ Para Cepte Kredisi Başvurusu

Söz konusu KOBİ kredisine QNB Finansbank şubelerinden başvurulabileceği gibi, SMS ile de başvuru yapılabilmektedir. SMS ile başvuru için müşterinin TC Kimlik Numarası’nı yazarak 7646’ya göndermesi yeterlidir. Mesaj ile başvuruda başvurunun ön onayı anında müşteriye gönderilmekte ve kredi kullanımını gerçekleştirmek için müşterinin gerekli belgelerle banka şubesine gitmesi gerekmektedir.

KOBİ kredi başvurusu banka tarafından değerlendirmeye alınabilmesi için müşterinin işletme sahibi yahut ortağı olması gerekmekte ve kendi kimlik numarası ile başvuru yapması gerekmektedir. QNB Finansbank’ın KOBİ Para Cepte ürünü kapsamında talep ettiği belgeler, şahıs firmaları için; kimlik fotokopisi, vergi levhası, esnaf sicil kaydı ve imza beyannamesidir.

Limited ve anonim şirketler ise ortak ve yetkililerin kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza beyannamesi, ticaret sicil belgesi, ticaret sicil gazetesi belgelerini başvuru sürecinde bankaya ibraz etmeleri gerekmektedir. QNB Finansbank KOBİ Para Cepte ile hızlı finansman sağlayarak müşterilerin işini kolaylaştırmaktadır. Finansman dahilinde kredi kullanmak, size uygun faiz oranlarını ve KOBİ Para Cepte’nin diğer koşullarını öğrenmek için QNB Finansbank şubelerine uğrayabilirsiniz.