KGF Kredi Desteği: TEB KGF Teminatlı Tarım Girişimcisi Kredisi Veriyor!

KGF Kredi Desteği: TEB KGF Teminatlı Tarım Girişimcisi Kredisi Veriyor!

2 Mart 2017 0 Yazar: Emine Zaman

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarım girişimcileri için finansman imkanı sunuyor. Tarım sektöründe üretime yönelik faaliyet gösteren ve kuruluş tarihi 1 yılı geçmemiş olan işletmelere kredi sağlıyor. Türk Ekonomi Bankası KGF Kredi Garanti Fonu Teminatlı Tarım Girişimci Kredisi ile girişimcilere özel kredilendirme süreçleri uygulamaktadır. TEB KGF teminatlı tarım kredisi detaylarını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Bahse konu tarım girişimcileri kredisi dahilinde banka girişimcinin finansman talebine, mali durumuna göre cevap vermemekte, iş planı ve nakit akışının değerlendirilmesi ve iş fikrinin potansiyeline göre finansman sağlamaktadır. TEB KGF Teminatlı Girişimci Kredisi kapsamında girişimcilerin iş fikrine saygı duyup değerlendirerek, onlara en uygun kredi imkanını sağlamaktadır.

TEB KGF Kredi Desteği İle 1 Yıla Kadar Geri Ödemesiz Tarım Kredisi

KGF Teminatlı Girişimci Kredisi kapsamında banka azami 250 bin TL’ye kadar finansman sağlayabilmektedir. TEB Kredi Garanti Fonu işbirliği ile tarım sektörüne katılmayı planlayan girişimci teminatsız likidite sağlayabilmektedir. Müşteriye sağlanacak olan kredi meblağı girişimcinin projesinin değerlendirmesi sonucunda belirlenmektedir.

KGF kredi desteği kapsamında; teminatlı girişimci kredisi dahilinde finansman sağlayan müşteri aylık eşit taksitlerle yahut gelir durumuna uygun esnek ödeme planları ile kredi geri ödemesi yapılabilmektedir. Girişimci kredisi uyarınca geri ödemesiz dönemli kredi de kullanılabilmektedir. Sağlanan kredi geri ödemeleri müşterinin talebine göre 3- 6- 9- 12 ay geri ödemesiz dönemli olabilmekte, kalan vadede uygun taksitlerle kredi ödemesi yapılabilmektedir. TEB Tarım Girişimcisi Kredisi dahilinde 60 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. 60 aya kadar olan vadelerde girişimci ödeme kolaylığı yaşamakta ve işletmesini dilediği gibi geliştirebilmektedir.

TEB KGF destekli tarım girişimci kredisi diğer detayları TEB şubelerinden, TEB müşteri hizmetlerinden ve TEB resmi internet sitesinden öğrenilebilir. TEB’in sağladığı KGF Teminatlı Tarım Girişimcisi Kredisi haricinde size uygun kredi seçenekleri için buraya göz atabilirsiniz.