KARYE: Kartal Yenilenebilir Enerji’den Elektrik Üreten Bisiklet Tasarımı Açıklaması

KARYE: Kartal Yenilenebilir Enerji’den Elektrik Üreten Bisiklet Tasarımı Açıklaması

22 Eylül 2022 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

KARYE: Kartal Yenilenebilir Enerji’den elektrik üreten bisiklet tasarımı açıklaması… Kartal Yenilenebilir Enerji Üretim Anonim Şirketi tarafından yapılan açıklamada; 9 Derece Arge Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında, Tasarım Danışmanlığı Hizmeti ile farklı konseptlerde ve alanlarda elektrik üreten bisiklet tasarımı sürecini planlamayı, ürün tasarlamayı ve prototiplemesinin yapılması ile üretim proseslerin belirlenmesini amaçlayan Tasarım ve Prototip Üretim Sözleşmesi imzalandığı belirtildi. Haberimiz devamında firmadan yapılan açıklama detaylı şekilde yer almaktadır, incelenebilir. Ayrıca diğer hisse haberleri için de buraya göz atılabilir.

KARYE: Kartal Yenilenebilir Enerji’den Elektrik Üreten Bisiklet Tasarımı Açıklaması

Kartal Yenilenebilir Enerji Üretim Anonim Şirketi tarafından konu hakkında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“ Türkiye’nin en güçlü yenilenebilir elektrik üretim şirketlerinden birisi olma hedefimiz doğrultusunda, karlılığı ve potansiyeli yüksek olan projeleri geliştirmek üzere;

21.09.2022 tarih ve 2022/19 nolu Yönetim Kurulu Kararı ile;

Şirketimiz ile 9 Derece Arge Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında, Tasarım Danışmanlığı Hizmeti ile farklı konseptlerde ve alanlarda elektrik üreten bisiklet tasarımı sürecini planlamayı, ürün tasarlamayı ve prototiplemesinin yapılması ile üretim proseslerin belirlenmesini amaçlayan Tasarım ve Prototip Üretim Sözleşmesi imzalanmıştır.

İş bu sözleşmeye göre, 9 Derece Arge Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. en az 10 adet elektrikli bisiklet prototibini en geç 21.01.2023 tarihine kadar şirketimize teslim edecektir.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız. ”