İzmir’de Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servisi

İzmir’de Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servisi

18 Mart 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

Beyaz eşyaların ve dayanıklı tüketim malzemelerinin zaman içerisinde bakım, onarım ve tamirata ihtiyaç duymaları son derece olağan. Buzdolabından televizyona, çamaşır makinasından bulaşık makinasına, klimadan kurutma makinasına ve klimaya kadar bütün beyaz eşyaların ve dayanıklı tüketim malzemelerinin dönemsel olarak periyodik bakımları yapılmalıdır. Bu sayede hem daha geç arızalanmaları sağlanır hem de arızalandıklarında daha az maliyetli şekilde tamir edilebilirler. Beyaz eşyaların ve dayanıklı tüketim malzemelerinin hem bakımları hem da tamirat ve onarım gibi servis gereksinimleri İzmir’de Ege Servis tarafından yapılmaktadır.

İzmir İndesit Servis

İzmir İndesit Servisi olarak hizmet veren Ege Servis, İzmir merkezli olarak bütün ilçe ve beldelerde 7/24 faaliyet göstermektedir. İndesit markalı her türlü beyaz eşyanın bakım ve onarımı ile tamiratını yapan servisin çıkardığı maliyetler de diğer pek çok servise nazaran çok daha makul olmaktadır. İndesit markalı buzdolaplarından televizyonlara, çamaşır makinalarından bulaşık makinalarına kadar hemen hemen bütün ürünlerde yüksek bir tecrübeye ve deneyime sahip olan Ege Servis gerekli hizmeti olabilecek en düşük maliyet ile sağlamaktadır.

İzmir Baymak Servis

Baymak denilince akla öncelikle klima ve kombi gelmektedir. İzmir’de de klima ve kombilerin kullanım sıklığı diğer pek çok ile nazaran daha fazladır. Klimalar ve kombiler diğer pek çok beyaz eşyaya nazaran daha sık arızalanabilmektedir. Bu nedenle bakımları daha muntazam ve aksatmadan yerine getirilmelidir. İzmir Baymak Servisi olarak da hizmet veren Ege Servis alanında son derece deneyimli ve tecrübeli servis elemanlarına sahiptir. Bu sayede arızanın tespitini kolayca yapabilmekte, minimum maliyet ile maksimum fayda sağlayabilmektedir. İzmir ve ilçelerinde haftanın her günü vatandaşlara hizmet vermektedir.

LG İzmir Servisi

Teknoloji devi LG, Türkiye piyasasında gün geçtikçe daha fazla yer tutmaktadır. Kaliteli ürünleri ile dikkat çeken LG’nin İzmir’de de önemli bir bilinilirliği ve Pazar payı bulunmaktadır. İzmir LG servisi de olan Ege Servis İzmir’in bütün ilçelerinde ve köylerinde LG markalı beyaz eşyaların bakım, onarım ve tamiratlarını 7 gün 24 saat yapabilmektedir.