İş Bankası’ndan Esnafa Bir Destek Daha!

İş Bankası’ndan Esnafa Bir Destek Daha!

18 Aralık 2019 0 Yazar: Şerife Uslu

İş Bankası’ndan esnafa bir destek daha geldi. İş Bankası küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) dijital dönüşümüne yardımcı olmak, ihtiyaçları olan çözümlere kolay ve düşük maliyetlerle ulaşabilmelerini sağlamak için yardımcı olmaya devam ediyor. Bu bağlamda İş Bankası İşNet ile birlikte bir kampanya başlatmıştır. İşte kampanyanın detayları…

İş Bankası’ndan Esnafa Bir Destek Daha! KOBİ’lere 1 TL’ye E- Fatura Kontörü!

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin her daim yanın olan ve destekleyen İş Bankası yeni bir kampanya başlattı. İşbank’ın İşNet ile birlikte yürüttüğü kampanya kapsamında ticari kredi kartı sahibi olanlar bin adet İşNet e- fatura kontörüne yalnızca 1 TL’ye sahip olacak. Söz konusu 1.000 adet kontörü müşteriler, e- fatura, e- arşiv fatura, e- müstahsil makbuzu ve e- irsaliye süreçlerinde kullanabilecekler. Bu avantajdan faydalanmak için bin kontör 1 (bir) Türk Lirası karşılığında satın alınabilecek.

İş Bankası ticari kredi faiz indirimi hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

İş Bankası’nın İşNet ile başlattığı kampanyadan faydalanabilmek için müşterilerin  İş Bankası ticari kredi kartlarından olan İşim Kart, Maximiles Business ve Maximum Business sahibi olmaları gerekmektedir. Söz konusu kartlara sahip olmak için son tarih 31 Ocak 2020 olarak belirlenmiştir. Bahse konu kampanya İş Bankası’nın küçük ve orta ölçekli işletmelerin dijital dönüşümlerine destek olmak, gereksinim duydukları iş çözümlerine düşük maliyetlerle ulaşabilmelerine olanak sağlamak amacı ile hayata geçirdiği çalışmalarından biridir.

İşNet ile birlikte başlatılan kampanya hakkında açıklamalarda bulunan İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, dijital dönüşümün tüm şirketler için kaçınılmaz olduğunu söyledi. Şimşek, küçük ve orta ölçekli işletmelerin bankacılık alanı dışındaki iş süreçlerinin de dijitalleşerek, çağa ayak uydurması gerektiğini ve İş Bankası olarak bu süreçte KOBİ’lere yardımcı olduklarını deklare etti. İşNet ile gerçekleştirdikleri kampanya ile KOBİ’lere dijital çözümler sunarak performanslarına ve verimliliklerine pozitif yönde etki etmeyi amaçladıklarını dile getiren Şahismail Şimşek, e- faturaya geçecek şirketlere fayda sağlamayı hedeflediklerini söyledi. Şimşek, süreçlerini dijitale dönüştüren KOBİ’lerin faturalama ve ödeme süreçlerinin hızlanacağını ve maliyetlerinin düşeceğini bildirdi.