İş Bankası Kredi Kartı Başvuru ve Başvuru Sonucu

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru ve Başvuru Sonucu

30 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

İş Bankası müşterilerine özel kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Özel bankacılık müşterilerinden öğrencilere kadar; mil kazandıran kredi kartından doğayı korumaya yönelik kredi kartına kadar; aidatsız kredi kartından bonus kazandıran kredi kartına kadar pek çok kredi kartı çeşitleri İşbank tarafından hazırlanmıştır. İş Bankası kredi kartları ile müşterilerinin keyifli ve avantajlı alışveriş yapmalarına olanak sağlamaktadır. İş Bankası kredi kartı çeşitleri ile İş Bankası kredi kartı başvuru ve başvuru sonucu hakkında haberimizde detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler!

İş Bankası müşterileri için İş Bankası kredi kartı başvurusu aşamasında herhangi bir belge talep etmeyebilir. Zira banka müşterisinin pek çok bilgisini hesap açılışı esnasında talep etmektedir. Bununla birlikte müşteri hakkında yeterli bilgi olmadığında yahut İş Bankası ile ilk kez çalışacak müşteriler kredi kartı başvurusu yapacaklarında İş Bankası’na şu belgeleri ibraz etmelidirler.

  • Aylık gelir belgesi (maaş, bordro, kira geliri, mevduat geliri vb.)
  • İkametgah ilmuhaberi yahut son 3 aya ait fatura
  • İstenildiği takdirde ek teminat belgeleri

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru ve Başvuru Sonucu

İş Bankası kredi kartı başvurusu İş Bankası internet sitesi üzerinde yer alan hızlı kredi kartı başvuru sekmesinden yapılabileceği gibi; İş Bankası şubelerinden ve İş Bankası Bankametiklerinden de yapılabilmektedir. İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu da yine bu kanallardan öğrenilebileceği gibi; 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası Telefon Bankacılığı aranarak de öğrenilebilmektedir.

İş Bankası kredi kartları çeşitleri ve özellikleri hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz. İş Bankası privia kredi kartı, İş Bankası maximum kredi kartı çeşitleri ve İş Bankası maximiles kredi kartı çeşitleri aşağıdaki gibidir.

İş Bankası Privia Kredi Kartı

İş Bankası Privia Kredi Kartı özel bankacılık müşterilerine özel olarak tasarlanan bir kredi kartıdır. Privia Kart yalnızca bankada değil her yerde özel olduğunuzu hissettiren, size özel ayrıcalıkları olan bir karttır.

İş Bankası Maksimum Kredi Kartları

İşbank Maksimum Kredi Kartı

İş Bankası Maksimum Kredi Kartı ile anlaşmalı üye iş yerlerinden avantajlı alışveriş yapıp MaxiPuan kazanabilirsiniz. Kazanılan puanları biriktirerek bir başka alışveriş esnasında kullanabilirsiniz. Ayrıxa yurt dışında yapılan alışverişlerde de MaxiPuan kazanılabilmektedir. Maksimum Kredi Kartı yurt içinde Troy/ MasterCard/ Visa, yurt dışında ise MasterCard/ Visa amblemi bulunan iş yerlerinde kullanılabilmektedir. İş Bankası Maksimum kredi kartı ile nakit avan çekebilir ayrıca banka kartınıza erişerek nakit çekim yapabilirsiniz. Maksimum kart ile bankamatik kartınız ile yaptığınız her işlemi yapabilirsiniz.

İş Bankası Maksimum Premier Kart

İş Bankası kredi kartları dahilinde bulunan Maksimum Premier Kart bir Visa kartıdır. Maksimum Premier Kart Maksimum Kredi Kartı’nın tüm özelliklerine sahiptir. Bunun yanı sıra kredi kartı hesap özetini, TL/ USD, TL/ EURO, TL/USD / EURO şeklinde isteyebilirsiniz. Bu tercihiniz sonucunda yurt dışında Maksimum Premier ile yapılan alışverişin ekstresi size ilgili döviz cinsinden gönderilecektir. Dolayısı ile yurt dışı borçları ilgili döviz cinsinden ödenebilmektedir.

  • Visa Premier- Euro: Avrupa Para Birliği’ne üye ülkelerde kullanıldığında kur riski oluşturmayan tek kredi kartıdır. Visa Premier Euro dahilinde yurt dışında yapılan harcamalar için Euro, yurt içi için TL limiti bulunmaktadır.
  • Visa Premier- USD: Yurt içi harcamaları için TL, yurt dışı harcamalar için dolar limiti bulunmaktadır.

İş Bankası Maksimum Gold Kart

İş Bankası Maksimum Gold Kart bir MasterCard’dır. Yurt içinde ve yurt dışında kullanılabilen Maksimum Gold Kart ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Maksimum Kart’ın her özelliğine sahip olan Maksimum Gold Kart, yurt dışındaki harcamalarınızı ilgili döviz şeklinde ödemenize olanak sağlamaktadır.

İş Bankası Maksimum Platinum Kart

İşbank Maksimum Platinum Kredi Kartı Maksimum Kart özelliklerine sahip olmakla birlikte ek avantajlarda bulundurmaktadır. Maksimum Platinum Kart ile yapacağınız alışverişlerde MaxiPuan kazanabilir, Maksimum üye iş yerlerinde para yerine bu MaxiPuan’ları kullanabilirsiniz. Maksimum Platinum Kredi Kartı ile yurt dışında yaptığınız harcamalar, ilgili döviz olarak ekstreye yansımaktadır.

İş Bankası Maksimum İş’te Üniversiteli Kredi Kartı

İş’te Üniversiteli, İş Bankası’nın 18 yaş ve üstü olan, lisans üstü eğitim de dahil olmak üzere öğrencilere özel kredi kartı ürünüdür. Bir Maksimum Kart ürünü olan İş’te Üniversiteli Maksimum avantajlarından faydalanabilmekte, kazandıkları MaxiPuan’lar ile indirimli alışveriş imkanı yakalayabilmektelerdir.

İş Bankası İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı

İş Bankası aidatsız kredi kartı İş’te Üniversiteli, bankanın öğrencilere yönelik hazırlıdığı yıllık ücreti olmayan kredi kartıdır. Öğrencilere özel aidatsız kredi kartı İş’te Üniversiteli kapsamında pek çok avantajın yanında MaxiPuan da kazanılabilmektedir. İş Bankası öğrenciye aidatsız kredi kartı dahilinde taksit imkanlarından da faydalanılabilmektedir.

İş Bankası Maksimum Aidatsız Kredi Kartı

İş Banksı Maksimum Aidatsız Kredi Kartı dahilinde yıllık kart ücreti ödemeden kredi kartı avantajlarından faydalanabilirsiniz. Maksimum aidatsız kredi kartı ile yapılan alışverişlerde MaxiPuan kazanılabilmekte ve bu puanlar Maksimum üye iş yerlerinde harcanabilmektedir. Maksimum aidatsız kart dahilinde nakit avans çekebilir ve geri ödemesini taksitle gerçekleştirebilirsiniz. İş Bankası aidatsız kredi kartı “Maksimum Aidatsız Kredi Kartı” ile kredi kartının sunduğu temel özelliklerden faydalanabilir, bankanın ekstra kampanyalarından faydalanamazsınız.

İş Bankası Maksimum TEMA Kart

İş Bankası ve TEMA işbirliği ile ortaya konulan İş Bankası Maksimum TEMA Kart ile doğal hayatın korunmasına destek olabilirsiniz. Başka hiçbir şey yapmaksızın, yalnızca harcamalarınızı Maksimum TEMA Kart ile yaparak TEMA Vakfı’nın ağaçlandırma çalışmaları desteklenebilmektedir.

İş Bankası Maximiles Kredi Kartları

İş Bankası Maximiles Kredi Kartı

Maximiles normak kredi kartı avantajlarına sahip olmanın yanı sıra, kullandıkça maximill kazandıran bir kredi kartıdır. İş Bankası Maximiles ile yapılan her alışverişte maximill kazanılmakta, kazanılan bu maximill’ler yurt içi uçuşlarda bire bir, yurt dışı uçuşlarsa ise bire 1,5 ya da 2 kat daha değerli kullanılabilmektedir.

İş Bankası Maximiles Select Kredi Kartı

İş Bankası Maximiles Select Kredi Kartı, Maximiles özelliklerini barındırmakla birlikte, yurt dışında yapılan harcamaların hesap özetinin ilgili döviz cinsinden hesaplanmasını da sağlamaktadır. Hesap özeti borcu ilgili para birimi ile ödenebilmektedir.

İş Bankası Mercedes Card

İş Bankası kredi kartları dahilinde bulunan Mercedes Card, Mercedes- Benz sahiplerine özel tasarlanmış ve hazırlanmış olan kredi kartıdır. Diğer bankaların kredi kartı ürünleri için buraya göz atabilirsiniz.