İş bankası iletişim

İş bankası iletişim

2 Aralık 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

İş bankası iletişim bilgileri ya da müşteri hizmetleri numarası herkes tarafından çok sık merak ediliyor. Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri irtibat numarası 0850 724 0724’dir. Tüm müşterileri bu irtibat numarasını kullanarak hızlı bir şekilde banka müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilir. Bankaya ait başka bir çağrı merkezi irtibat numarası ise 444 02 02 olarak yansıyor.

İs Bankası Müşteri Hizmetleri 444

İs Bankası Müşteri Hizmetleri 444 ile başlayan çağrı merkezi numarası da oldukça sık bir şekilde kullanılıyor. İş bankası 444 02 02 numaralı hat üzerinden tüm soru, şikâyet ve sorun bildirimleriniz için irtibata geçmeniz mümkündür.  Bu irtibat numarasını şu nedenlerden ötürü arayabilirsiniz;

  • Bankacılık işlemleriniz hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtlarını almak üzere
  • Banka mobil uygulaması hakkında bilgi almak
  • Müşteri numarası, İban, hesap numarası ve benzeri bilgileri öğrenmek
  • Kredi başvuruları ve kampanyaları hakkında bilgi almak
  • Müşteri numarasını öğrenmek için

Bu ve benzeri tüm işlemleriz için sorularınıza yanıt almak üzere hemen irtibata geçebilirsiniz. Çağrı merkezi ile 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

İş Bankası Kurumsal müşteri Hizmetleri

İş bankası kurumsal müşteri hizmetleri irtibat numarası 0850 724 0724’dir. Kıbrıs’ta yer alan İş bankası müşterileri de bu çağrı merkez irtibat numarasını kullanabilir. Yine yurt dışında yer alan İş Bankası müşterileri ise bankanın çağrı merkezine ulaşmak için bu irtibat numarasını kullanabilir.

İs Bankası İnsan Kaynakları telefon

İs Bankası İnsan Kaynakları telefon numarası iş başvurusu yapmak isteyen tüm vatandaşlar tarafından araştırılıyor. İnsan kaynakları birimi İş Bankası’nın işe alım süreçlerini takip ediyor. İş bankasına iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler işe alım irtibat numarası olan (0850) 724 19 20’i kullanabilirsiniz. Bu irtibat numarasını 09:00-12:00 / 13:00-18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra doğrudan bankanın ik birimi tarafından size geri dönüş sağlanmasını istiyorsanız da ik.isbank.com.tr adresi üzerinden iletişim formunu doldurarak bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Sisteme düşen iletişim bilgileriniz üzerinden İş bankası ik birimi tarafından en kısa süresinde aranabilirsiniz.

İş bankası iletişim hakkında daha fazla bilgi almak için; https://www.numarasiadresi.com/is-bankasi-musteri-hizmetleri-cagri-merkezi-telefon-numarasi-musteri-hizmetleri-iletisim-bilgileri/ adresini ziyaret edebilirsiniz.