İş Bankası ATM Limitleri 2021 İş Bankası ATM İşlem Ücretleri

İş Bankası ATM Limitleri 2021 İş Bankası ATM İşlem Ücretleri

2 Ocak 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

İş Bankası ülkemizin en büyük özel bankası konumunda bulunuyor. Ülke çapında yaygın şube ağının yanı sıra 6500’den fazla ATM’si ile de müşterilerine hizmet vermeyi sürdüren İş Bankası, Bankamatiklerinden verdiği üstün hizmet ile müşterilerini memnun etmektedir. İş Bankası ATM para çekme limiti 2021 İş Bankası ATM para çekme ücreti ve yatırma ücreti başta olmak üzere, İş Bankası Bankamatiklerine dair merak ettiğiniz pek çok bilgiye İş Bankası ATM Limitleri 2020 İş Bankası ATM İşlem Ücretleri başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İş Bankası ATM Limitleri 2021 İş Bankası ATM İşlem Ücretleri

Yazımızın devamında cevap bulabileceğiniz sorular şunlardır. İş Bankası’nın Kaç Bankamatiği Var? İş Bankası ATM Sayısı! İş Bankası ATM Para Çekme Limiti Ne Kadar? İş Bankası Bankamatik Günlük Para Çekme Limiti! İş Bankası ATM Para Yatırma Limiti Ne Kadar? İş Bankası Bankamatik Günlük Para Yatırma Limiti! İş Bankası ATM Ücretleri Ne Kadar? İş Bankası Ortak ATM Para Çekme Ücreti Ne Kadar? İş Bankası ATM Limit Üstü Para Çekme Ücreti Ne Kadar? İş Bankası Ortak ATM Bakiye Sorgulama Ücreti Ne Kadar? İş Bankası hisse yapısı, İş Bankası yönetim kurulu vb. gibi banka hakkındaki bütün bilgilere de buradan erişmeniz mümkündür.

İş Bankası’nın Kaç Bankamatiği Var? İş Bankası ATM Sayısı!

İş Bankası bankamatik sayısı her geçen gün artmaktadır. İş Bankası ATM sayısı güncel olarak 6500’ün üzerindedir.

İş Bankası ATM Para Çekme Limiti Ne Kadar? İş Bankası Bankamatik Günlük Para Çekme Limiti!

İş Bankası bankamatik para çekme limiti azami 5 bin Türk Lirası’dır. 5 bin TL’lik tutar, İş Bankası ATM günlük para çekme limitini belirtmektedir. İş Bankası hisse yapısı, İş Bankası yönetim kurulu vb. gibi banka hakkındaki bütün bilgilere de buradan erişmeniz mümkündür.

İş Bankası ATM Para Yatırma Limiti Ne Kadar? İş Bankası Bankamatik Günlük Para Yatırma Limiti!

İş Bankası bankamatik para yatırma limiti TCKN ile kartsız yapıldığında azami günlük 18 bin Türk Lirası’dır. İş Bankası ATM kartsız para yatırma üst limiti 18 bin TL iken, İş Bankası ATM kartla para yatırma üst limiti bulunmamaktadır.

İş Bankası ATM Ücretleri Ne Kadar?

İş Bankası ATM ücretleri, bazı işlemleri kapsamaktadır. Örneğin İş Bankası ortak ATM kullanımı durumunda masraf yansıtmaktadır. Bunun yanı sıra günlük para çekme limiti üzerindeki para çekimlerinde de masraf söz konusu olmaktadır. Gerekli bilgilere aşağıdaki başlıklardan ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Ortak ATM Para Çekme Ücreti Ne Kadar?

İş Bankası kendi bankasının müşterilerinden, günlük 5 bin Türk Lirası’na kadar para çekme ücreti almamaktadır. İş Bankası ortak ATM para çekme masrafı; çekilen tutarın yüzde 1,15’i + 1,05 Türk Lirası’dır. İş Bankası Ortak ATM para çekme ücreti örnek hesaplaması yapmak gerekirse; ortak ATM 100 TL para çekme işleminde yaklaşık 2,20 Türk Lirası masraf müşteriye yansıtılmaktadır.

İş Bankası ATM Limit Üstü Para Çekme Ücreti Ne Kadar?

İş Bankası günlük para çekme limiti aşım ücreti en az 5 Türk Lirası olmak üzere çekilen tutarın yüzde 1,5’uğu kadarıdır. İş Bankası ATM limit üstü para çekme ücreti 5 bin TL’nin üzerindeki para çekme işlemlerinde geçerlidir.

İş Bankası ATM Bakiye Sorgulama Ücreti Ne Kadar?

İş Bankası ATM’lerinden banka kendi müşterilerinden bakiye sorgulama için ücret tahsil etmemektedir. İş Bankası Ortak ATM bakiye sorgulama ücreti ise bulunmaktadır. İş Bankası Ortak ATM bakiye sorgulama masrafı 0,27 Türk Lirası’dır.

İş Bankası hisse yapısı, İş Bankası yönetim kurulu vb. gibi banka hakkındaki bütün bilgilere de buradan erişmeniz mümkündür.