İş Bankası ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020

İş Bankası ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020

10 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

İş Bankası ülke genelinde 6 bin 500’ü aşkın ATM’si ile müşterilerine hizmet vermektedir. İşbank ATM’leri 7/24 ulaşımı ile müşterilerine kolaylıkla işlem yapabilme olanağı sağlamaktadır. İş Bankası ATM’lerinden, vadesiz hesabınıza ulaşabilir, para çekme, para yatırma, fatura ödeme, karekod ile para çekme ve yatırma, bluetooth ile para çekme ve yatırma vb. gibi pek çok işlem gerçekleştirilebilmektedir. İş Bankası ATM’lerinden yapılabilen para çekme ve yatırma işlemlerinin üst limitleri hakkında detaylı bilgiyi İş Bankası ATM günlük para çekme limiti 2020 yazımızda bulabilirsiniz.

İş Bankası ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020! İş Bankası ATM Para Yatırma Limiti 2020!

İş Bankası günlük para çekme limiti 2 bin TL olarak belirlenmiştir. İşbank ATM minimum çekilebilen tutar ise 10 TL’dir. İşbank ATM para yatırma limiti kartsız ya da kartlı para yatırma işlemine göre farklılık göstermektedir. İş Bankası kart ile ATM’den para yatırma konusunda her hangi bir üst limit belirlememiştir. İstediğiniz kadar para yatırabilirsiniz. Lakin kartsız para yatırma kapsamında bir üst limit bulunmaktadır. İşbank ATM kartsız para yatırma limiti 18 bin TL olarak belirlenmiştir. İş Bankası ortaklık yapısı, İş Bankası Atatürk hisseleri, İş Bankası hisseleri dağılımı, İş Bankası Özel mi devlet bankası mı vb. gibi soruların cevapları için buraya göz atabilirsiniz.

İş Bankası ATM Limit Üstü Para Çekme Ücreti 2020!

İşbank ATM’lerinden para çekme üst limiti 2 bin TL’dir fakat bu limit üzerinde de elbette para çekimi yapabilirsiniz. ATM’den yapılan limit üstü para çekme işlemi için ücret ödemeniz gerekmektedir. İş Bankası limit üstü para çekme ücreti çekilen tutara göre farklılık göstermektedir. İşbank ATM limit üstü para çekme ücreti minimum 5 TL olmakla birlikte çekilen tutarın % 1,5’i kadardır. Yani İşbank atm limit üstü para çekme ücreti oranı % 1,5’tir.

İşbank ATM Kartsız Para Çekme Limiti 2020!

İşbank ATM’lerinden kartınız yanınızda yokken de para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Karsız para çekme konusunda iki ayrı limit bulunmaktadır. Birincisi; İşbank ATM kartsız para çekme TCKN ile, ikincisi ise İşbank ATM kartsız para çekme karekod ve bluetooth ile. İş Bankası ATM karekod ve bluetooth ile kartsız para çekme limiti günlük 3 bin TL’dir. İşbank ATM TCKN ile kartsız para çekme limiti 18 bin TL’dir.

İş Bankası ATM Döviz Çekme Limiti 2020!

İşbank ATM döviz çekme limiti günlük maksimum 800 dolar, 800 Euro ve 800 dolar karşılığı GBP’dir. Çekilebilen minimum döviz tutarı ise 100 dolar, 50 Euro ve 20 GBP olarak belirlenmiştir.

İşbank ATM Limit Artırma 2020!

İş Bankası ATM’lerinden günlük ücretsiz çekebileceğiniz maksimum tutarı artırmak için İşbank ATM günlük limit artırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için İşbank müşteri hizmetlerini aramak gerekmektedir.

İş Bankası Bankamatik İşlem Ücretleri 2020!

İş Bankası ATM para yatırma ücreti şu şekildedir:

  • İş Bankası ATM hesaptan hesaba havale 9 TL,
  • İş Bankası ATM kartlı cebe havale 9 TL,
  • İş Bankası ATM hesaba kartlı para yatırma 9 TL,
  • İş Bankası ATM hesaba kartsız para yatırma 9 TL,
  • İş Bankası ATM hesaba kartsız para yatırma TCKN ile 12 TL, rutin işlem saati dışında işlem gerçekleştiriliyor ise 15 TL’dir.

İş Bankası ortaklık yapısı, İş Bankası Atatürk hisseleri, İş Bankası hisseleri dağılımı, İş Bankası Özel mi devlet bankası mı vb. gibi soruların cevapları için buraya göz atabilirsiniz.