ING Faktoring Şubeleri ve ING Faktoring İletişim Bilgileri

ING Faktoring Şubeleri ve ING Faktoring İletişim Bilgileri

31 Ocak 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

ING Faktoring, ING Grup bünyesinde 2010 yılında faaliyete başlamıştır. ING Grup dünyanın önde gelen finansal kuruluşları arasında yer almaktadır. 40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren ING Grubun kökeni Hollanda’dır. Faktoring yöntemi ile müşterilerine finansman sağlayan ING Faktoring Türkiye, Hollanda, İspanya, Almanya, Polonya, Fransa, Belçika, Romanya, Rusya ülkelerinde hizmet vermektedir. ING Faktoring nedir ING Faktoring hakkında merak ettiğiniz detayları ING Faktoring Şubeleri ve ING Faktoring İletişim Bilgileri başlıklı haberin devamında bulabilirsiniz.

ING Faktoring Nedir?

Faktoring bir finansman hizmetidir. Küçük veya orta ölçekli işletmelerin yaptıkları ticari anlaşmalar neticesinde vadeli alacaklarını vadesinin dolmasını beklemeden, alacak temliki sureti ile vadesinden evvel elde etmeleri şeklinde gerçekleşen finansman sağlama yöntemine faktoring denilmektedir. ING Faktoring de bu yöntemle müşterilerinin finansman ihtiyaçlarını karşılamakta ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. ING Faktoring hem yurt içi hem de yurt dışı ticarette finansman sağlayıcı olarak aktif rol almaktadır.

ING Faktoring Ortaklık Yapısı

ING Faktoring’in hisselerinin neredeyse tamamı ING Bank’a aittir. Tam olarak belirtmek gerekirse; ING Faktoring toplam hissesi 40 milyon TL’dir. Bunun 39.999.996 TL’lik kısmı ING Bank A.Ş’ye aittir. Toplamda beş hissedarı buluna şirketin diğer hissedarları 1 hisse yani 1 TL’lik hisse sahibidirler. Bu hissedarlar ise, Kemal Atıl Özus, Adrianus Johannes Antonius Kas, Gordana Hulina, İhsan Çakır şeklindedir.

Diğer faktoring şirketleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

ING Faktoring Yönetim Kurulu

ING Faktoring yönetim kurulu şu şekildedir:

  • ING Faktoring Yönetim Kurulu Başkanı: Alper Hakan Yüksel
  • ING Faktoring Yönetim Kurulu Başkan Vekili: İhsan Çakır
  • ING Faktoring Yönetim Kurulu Üyesi: Gordana Hulina
  • ING Faktoring Yönetim Kurulu Üyesi: Kemal Atıl Özus
  • ING Faktoring Yönetim Kurulu Üyesi: Adrianus Johannes Antonius Kas
  • ING Faktoring Yönetim Kurulu Doğal Üyesi ve ING Faktoring Genel Müdürü: Mete Ünsal

ING Faktoring Şubeleri ve ING Faktoring İletişim Bilgileri

ING Faktoring genel müdürlük iletişim bilgileri şu şekildedir:

  • ING Faktoring Genel Müdürlük Adres: Saray Mahallesi Doktor Adnan Büyükdeniz Caddesi Akkom Ofispark 2 Blok 4 Kat 3 Ümraniye 34768 İstanbul – Türkiye
  • ING Faktoring Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 216 9397400
  • ING Faktoring Genel Müdürlük Faks Numarası: 0216 939 7401