ING Bank’tan Mini Kredi

ING Bank’tan Mini Kredi

12 Nisan 2017 0 Yazar: Emine Zaman

Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik kredi ürünleri sunan ING Bank düşük miktarlarda finansman ihtiyacı olan müşterilerine “Mini Kredi” imkanı sağlıyor. ING Bank Mini Kredi ürünü kapsamında 5 bin TL’ye kadar olan müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Beyaz eşya, mobilya, elektronik alet gibi ihtiyaçlarınız için yahut tatil, sağlık harcamalarınız için ING Mini Kredi kapsamında likidite sağlayabilirsiniz.

ING Bank düşük miktarlı kredi hizmeti dahilinde aylık yüzde 1,81 faiz oranı uygulamaktadır. Yüzde 1,81 faiz oranı uygulanan kredi ürünü uyarınca sağlanabilecek azami meblağ 5 bin TL’dir. ING Mini Kredi kapsamında talep edilen meblağın yüzde 0,5’i (binde5) kadar kredi tahsis komisyonu tahsil etmektedir.

ING Bank Mini Kredi Örnek Hesaplama

ING ihtiyaç kredisi dahilinde maksimum vade süresini 48 ay olarak belirlemiştir. 48 aya kadar olan vadelerde müşteri özelinde ödeme planları yapılabilmektedir. ING Bank tüketici kredisi kapsamında 48 ay vade ile 5 bin TL likidite sağlayan müşteri aylık yüzde 1,81 faiz oranından faydalanacaktır. 48 ay vadelendirme sonucunda müşterinin aylık taksit ödemeleri 169 TL kadar olacaktır. Banka, kullanılan 5 bin TL finansman için 25 TL kredi tahsis ücreti tahsil edecektir. Kredinin aylık toplam maliyet oranı yüzde 2,1971 iken yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 29,7961’dir. Müşterinin vade sonunda toplam ödeyeceği meblağ ise 8 bin 101 TL kadar olacaktır.

ING Mini Kredi’den faydalanarak 24 ay vade ile 3 bin TL finansman sağlayan müşteri aylık yüzde 1,81 faiz oranından faydalanacaktır. Bu durumda müşterinin aylık taksitleri 161,72 TL olacaktır. Vade sonunda toplam ödenmiş olan meblağ ise 3 bin 881,34 TL olacaktır.

ING Bank Mini Kredi kapsamında finansman sağlamak için banka şubelerine uğrayabilir size en uygun tüketici kredisi seçenekleri için buraya göz atabilirsiniz.