ING Aidatsız Kredi Kartı ING Light Kredi Kartı Başvurusu

ING Aidatsız Kredi Kartı ING Light Kredi Kartı Başvurusu

17 Mart 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Kredi kartı olmazsa olmazımız haline geldi artık. Kredi kartı kullanmayan pek az insan kaldı. Çünkü nakit paranın olmadığı durumda para ve alışveriş imkanı sağlıyor kredi kartı. Aynı zamanda güvenlik ve kolaylık da cabası… Durum böyle olunca kullanılan kredi kartı sayısı da artıyor elbette. Müşteri ihtiyaç ve taleplerine göre ürün hazırlayan ING Bank da pek çok kredi kartı çeşidi sunuyor müşterilerine. ING Bank aidat ücreti ödenmeyen kredi kartı Light Kart ürünü de bunlardan biri. ING aidatsız kredi kartı Light Kart hakkında detaylı bilgiyi ING Bank Aidatsız Kredi Kartı ING Light Kredi Kartı Başvurusu başlıklı haberin devamında bulabilirsiniz.

Müşterilerin kredi kartında aradığı en önemli özelliklerden biri kart ücreti alınmamasıdır. Yani aidatsız kredi kartı öncelikli tercih sebebidir. ING Bank aidat olmayan kredi kartı Light Kart ile kart ücreti almadan kredi kartı hizmeti sunmaktadır. ING Bank Light Kart ile peşin alışverişinizi yapıp daha sonradan taksitlendirme yapabilirsiniz.

ING Aidatsız Kredi Kartı Light Kart Özellikleri

  • ING Light Kart dahilinde kart ücreti ödenmemektedir.
  • ING Bank yıllık kart ücreti olmayan kredi kartı Light Kart’ı peşin alışverişlerde kullanılabilmekte, peşin işlem akabinde de vade farklı olmak üzere taksitlendirme yapılabilmektedir.
  • ING Light Kart ile yurtiçi ve yurtdışında bulunan milyonlarca ATM’den 1.000 TL’ye kadar nakit çekilebilmektedir.
  • ING aidatsız kredi kartı Light Kart dahilinde yakınlarınıza hesabınıza bağlı olan ek kart çıkartabilirsiniz.

ING Bank Light Kart ile yurtiçinde hizmet veren ING ATM’lerinden, para çekme ve yatırma, bakiye sorgulama, bakiye transferi, fon alımı, vb. gibi işlemler yapılabilmektedir.

  • ING aidatsız kredi kartı Light Kart ile yurtiçinde ve yurtdışında alışveriş yapılabilmektedir.
  • ING Bank kart ücreti olmayan kredi kartı Light Kart kapsamında bankanın asistans hizmetinden (+destek ile) faydalanabilirsiniz.

Acil sağlık hizmeti, çekici, çilingir gibi acil olan ihtiyaçlarda ING Light Kart dahilinde ücretsiz hizmet sağlanabilmektedir.

ING Bank Aidatsız Kredi Kartı ING Light Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank aidatsız kredi kartı Light Kart’a telefon bankacılığı aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Bunun için yalnızca ING Bank telefon bankacılığı numarası 0 850 222 0 600’ü arayabilirsiniz. Ayrıca ING Bank şubeleri ile görüşerek, yahut ING Bank resmi internet adresinden başvurarak da ING Bank aidat alınmayan Light Kart’a sahip olmak mümkündür. ING SMS ile kredi kartı başvurusu ise Light Kart için başvuru seçenekleri arasında yer almamaktadır. Aidatsız kredi kartları, kart ücreti ödenmemesi sebebi ile genellikle tercih nedeni. Bununla birlikte, size en uygun kredi kartı seçeneklerine göz atmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.