ING ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020!

ING ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020!

3 Ocak 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

ING Bank önemli özel sektör bankalarından biri olarak Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Yüzlerce şubesi bulunan banka ATM’leri ile de sınırsız hizmet vermeye çalışmaktadır. Bilindiği üzere ATM’lerden yapılan işlemlerin limitleri ve bazılarının da ücretleri bulunmaktadır. ING ATM günlük para çekme limiti 2020 yazımızda, bankanın ATM’lerinden yapılan işlem limit ve ücretleri yer almaktadır. Yazının devamında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

ING ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020!

ING bank ATM para çekme limiti kullanılan karta göre değişmekle birlikte, klasik kartlarda 1.000 TL’dir. Bu limit talebiniz ve bankanın onayı ile artırılabilmektedir. ING Bank ATM’lerinden ücretsiz olarak günlük 1.000 TL para çekebilirsiniz.

ING Bank ATM Limit Üstü Para Çekme Ücreti 2020!

ING Bank ATM’lerinden günlük çekebileceğiniz maksimum tutarın üzerinde bir tutarda para çekmek için ücret ödemeniz gerekmektedir. ING Bank ATM limit üstü para çekme masrafı BSMV dahil olmak üzere 5 TL’dir. 2020 ING Bank çalışma saatleri için buraya göz atabilirsiniz.

ING Bank Kartsız Para Çekme Limiti 2020! ING Bank QR Kodu İle Para Çekme Limiti 2020!

ING Bank ATM’lerinden kartsız para çekimi yapabilirsiniz. Kartsız para çekme işlemini qr kod ile yahut cep telefonunuza gönderilen parayı çekebilmeniz mümkündür. ING kartsız para çekme limiti bin TL kadardır.

ING Bank ATM Limit Artırma 2020!

ING Bank ATM’lerinden günlük çekebildiğiniz maksimum para miktarını artırmanız mümkündür. Bunun için ING şubelerine uğrayabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

ING Bank ATM Günlük Para Yatırma Limiti 2020! ING Bank ATM Para Yatırma Ücreti 2020!

ING Bank ATM’lerinden kendi hesabınıza para yatırıyorsanız bunun için banka ücret tahsil etmemektedir. Lakin başka bir hesaba para yatırdığınızda BSMV dahil olmak üzere 10 TL ücret ödemeniz gerekmektedir. ING ATM para yatırma limiti 19.900 TL kadardır.

ING Bank ATM Döviz Alış Limitleri 2020! ING Bank ATM Döviz Satış Limitleri 2020!

ING Bank ATM’lerinden döviz alış ve satış işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Döviz alış ve satış limitleri yapıldığı saat ve güne göre farklılık göstermektedir. Hafta içi mesai saatleri içerisinde maksimum 175 bin TL’ye denk gelecek miktarda döviz alış ve satışı gerçekleştirilebilmektedir. Hafta sonu ve mesai saatleri dışında ise 6 bin TL’ye denk gelecek miktarda döviz alış ve satışı gerçekleştirilebilmektedir. ING Bank ATM döviz alış/satış limiti haftalık 800 bin TL, aylık ise 3 milyon TL kadardır. 2020 ING Bank çalışma saatleri için buraya göz atabilirsiniz.