ING % 17 Hoş Geldin Faizi Veriyor!

ING % 17 Hoş Geldin Faizi Veriyor!

28 Eylül 2019 0 Yazar: Şerife Uslu

Yeni nesil bankacılıkta sürekli ilerleyen ING Bank e-turuncu hesap ile şubesi olmayan yeni nesil bir vadeli mevduat hesabı sunuyor. Söz konusu hesapla dijital ortamda kolayca işlemleri gerçekleştirebilir aynı zamanda da faiz fırsatından faydalanabilirsiniz. E-turuncu hesap kapsamında ING % 17 hoş geldin faizi veriyor. Detayları haberin devamında bulabilirsiniz.

ING % 17 Hoş Geldin Faizi Veriyor!

Avantajlı e-turuncu hesap nedir soruları sık sorulan sorulardan biri. Öncelikle bu sorunun cevabını verecek olursak ING e-turuncu hesap şubesi olmayan, dijital kanallardan işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, yeni nesil bir vadeli hesaptır. Maaş hesabınız olarak e-turuncu hesabı tercih edebilir bu sayede fırsatlardan yararlanabilirsiniz. ING e-turuncu hesap özellikleri şu şekilde listelenebilir:

  • ING e-turuncu hesap kapsamında dijital kanallardan daha avantajlı faiz oranı ile işlem yapılabilmektedir.
  • Şubeye gitmeye gerek olmadan ING Mobil şubeden, ING internet şubesinden, ATM’den ya da telefon bankacılığı kanalları ile istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • ING e-turuncu hesap dahilde ING mobil ya da internet şubesinden gerçekleştirilen işlemlerde havale ücreti, EFT ücreti, hesap işletim ücreti gibi masraflardan muaf olursunuz.

Bankaların mil kazandıran kredi kartları, bankaların uçuş kredi kartları ürünleri için buraya göz atabilirsiniz.

  • E-turuncu hesap bir vadeli hesaptır. Lakin klasik vadeli hesaplar gibi para yatırma/ çekme işlemleri yaptığınızda vadeniz bozulmaz. İstediğiniz zaman hesabınızdan, vade bozulmadan işlem yapabilirsiniz.
  • Bahse konu hesap kapsamında faiz kazancı günlük olarak hesaba geçmektedir. Hafta sonu faiz kazanım işlemleri de şu şekilde olmaktadır: cuma günü 3 gecelik faiz almak üzere hesap bağlanır ve kazanılan faiz tutarı pazartesi günü hesabınıza yatar. Hafta sonu para çekme işlemi gerçekleştirirseniz, faiz kalan paranız üzerinden hesaplanır. Para yatırma işlemi gerçekleştirir iseniz, cuma günü saat 17.00’a kadar bakiyeniz ne ise o meblağ üzerinden faiz hesaplanır ve pazartesi günü hesabınıza geçer.
  • ING Bank e-turuncu hesap dahilinde 1 yıl boyunca hoş geldin faizi uygulanmamaktadır. Lakin bunun için öncesinde turuncu hesap sahibi olmamanız gerekmektedir.
  • ING e-turuncu hesap hoş geldin faiz oranı % 17’dir.
  • Bahse konu hesap dahilinde Türk Lirası, İngiliz Sterlini, Euro ve Dolar cinsinden hesap açabilirsiniz.