ICBC Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi

ICBC Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi

3 Mayıs 2020 0 Yazar: Emine Zaman

İhtiyaç duyduğunuz finansman için bankaların kredi limitleri ve vadeleri size yetmiyor mu? Yüksek tutarlı ve uzun vade imkanı sunan bir kredi ürünü istiyorsanız ICBC Bank’a uğrayabilirsiniz. Her türlü ihtiyacınız için likidite imkanı sunan ICBC Bank, yüksek tutarlı finansman ihtiyaçlarınızı da karşılıyor. ICBC Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi dahilinde müşterilerine uygun faiz oranı ve uzun vade süresi imkanı ile finansman sağlıyor.

Banka tüketici kredisi kapsamında aylık yüzde 1,13 faiz oranı ile kredi kullanımı gerçekleştirmektedir. Aylık yüzde 1,13 faiz oranı ile sağladığınız finansmanı 48 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Bununla birlikte müşteri özelinde faiz oranında değişiklik yaşanabilmektedir. Zira banka bu noktada krediye başvuran müşterisinin kredi notuna dikkat etmektedir. ICBC Bank ipotekli ihtiyaç kredisi uyarınca azami vadeyi 48 ay olarak belirlemiştir. ICBC Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi başvurusu bankanın resmi internet sitesinden ve ICBC Bank şubelerinden yapılabilmektedir.

İpotekli İhtiyaç Kredisi Dahilinde Azami Tutar 500.000 TL!

Banka ihtiyaç kredisi dahilinde 500 bin TL’ye kadar finansman sağlayabilmektedir. Bahse konu kredi kapsamında finansman sağlamak isteyen müşterinin bir gayrimenkulü teminat olarak göstermesi gerekmektedir. Müşterinin ipotek olarak gösterdiği konut kendine ait olmalıdır. Konut kredilerinde müşteriye sağlanan Banka Sigorta Muameleleri Vergisi (BSMV) muafiyeti, ipotekli finansman kredisi kapsamında da geçerlidir.

ICBC Bank tüketici kredisi dahilinde kredi tahsis komisyonu talep etmektedir. İpotekli finansman kredisi uyarınca hayat sigortası, konut sigortası yaptırmak banka tarafından zorunlu tutulmuştur. ICBC Bank ipotekli finansman kredisi uyarınca müşterinin zorunlu deprem sigortası (DASK) yaptırması gerekmektedir. Ayrıca banka müşteriden ekspertiz ücreti, ipotek tesis bedeli de talep etmektedir.

İpotekli İhtiyaç Kredisi 150.000 TL Örnek Hesaplama

Tüketici finansmanı kapsamında 150 bin TL kredi kullanımı gerçekleştirmek isteyen müşteri aylık yüzde 1,13 faiz oranından yararlanacaktır. 48 ay vadelendirme ile kredi kullanımını gerçekleştiren müşteri aylık 4 bin 219,92 TL kredi taksitleri ödeyecektir. ICBC Bank kullanılan kredi için tahmini olarak bin 891 TL masraf tahsil edecektir. İpotek tesis bedeli, ekspertiz ücreti, kredi tahsis ücreti, sigorta gibi masrafları içermektedir. Kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 16,30 olacaktır.

Size en uygun finansman ürünü için burayı ziyaret edebilirsiniz.