ICBC Bank Aidatsız Kredi Kartı Tek Kart

ICBC Bank Aidatsız Kredi Kartı Tek Kart

7 Mart 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Türkiye bankacılık sektöründe faaliyet gösteren bankalardan biri olan ICBC Bank çeşitli kredi kartları ile müşterilerine güvenli ve avantajlı alışveriş imkanı sunmaktadır. Müşterilerin bir kredi kartında en çok aradıkları özelliklerden biri kredi kartından aidat alınmaması. ICBC Bank aidatsız kredi kartı Tek Kart ile müşterilerinin bu talebini karşılıksız bırakmamaktadır.

ICBC Bank aidatsız kredi kartı Tek Kart dahilinde yıllık kart ücreti talep etmemekte ve bunun yanı sıra pek çok avantaj sunmaktadır. ICBC kart ücreti olmayan Tek Kart hakkında merak edilen tüm detayları, yazının devamında bulabilirsiniz.

ICBC Bank Aidatsız Kredi Kartı Tek Kart Özellikleri

  • ICBC aidatsız kredi kartı Tek Kart dahilinde yıllık kart ücreti tahsil edilmemektedir.
  • Tek Kart ile Türkiye’nin her yerinde alışveriş yapılabilmekte ve bu alışverişlerden bonus kazanılabilmektedir. Kazanılan bonuslar ile bedava alışveriş yapılabilmektedir.

Pek çok bankanın aidatsız kredi kartı ürünleri dahilinde, yapılan alışverişlerde bonus kazanma ve bu bonuslar ile alışveriş yapma imkanı bulunmamaktadır. Bu özellik ICBC Bank Tek Kart’ın avantajlarından biridir.

  • ICBC Bank kart üyelik ücreti olmayan kredi kartı Tek Kart ile “Bonus program ortaklarında” yapılan alıverişlerde ilgili üye iş yerinin uyguladığı standart taksit imkanlarından ve bonus puanlardan faydalanılabilmektedir.
  • ICBC kart ücreti alınmayan kredi kartı Tek Kart kapsamında nakit avans çekilebilmektedir. Nakit avans ICBC Bank şubelerinden ATM’lerinden ve internet bankacılığı aracılığı ile çekilebilmektedir.
  • ICBC Tek Kart ile yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren, MasterCard ya da Visa logosu bulunan ATM’lerden nakit çekim yapılabilmektedir.
  • ICBC Bank aidatsız kredi kartı ile güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır. İnternet üzerinden yapılacak olan alışverişleri Sanal Kart ya da 3D Secure ile güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

ICBC Tek Kart Başvuru!

ICBC Tek Kart başvurusu ICBC’nin resmi internet sitesinden yapılabilir. Bunun yanı sıra ICBC müşteri hizmetleri aracılığı ile de ICBC Tek kart başvurusu yapmak mümkündür. ICBC tek kart başvurusu yapmak için ICBC şubelerine başvurmak da seçenekler arasında bulunmaktadır. ICBC Tek Kart başvuru sonucu bankaya verilen irtibat telefonu üzerinden banka tarafından müşteriye iletilmektedir. Müşterinin kredi kartı başvuru sonucunu uzun süre öğrenememesi durumunda yine ICBC müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebilirler.

ICBC Bank Tek Kart ile avantajlı ve güvenilir alışveriş ile nakit çekme imkanı sunmaktadır. Aidat ödemeden kredi kartı kullanmak istiyorum diyorsanız ICBC Tek Kart edinebilir, size en uygun kredi kartı ürününe göz atmak içinse burayı ziyaret edebilirsiniz.