HSBC ATM İşlemleri HSBC Ortak ATM

HSBC ATM İşlemleri HSBC Ortak ATM

4 Mart 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Küresel çapta bankacılık hizmeti veren HSBC, Türkiye’deki şubeleşme çalışmalarına da tüm hızıyla devam ediyor. Ülkemizde 82 şube ile vatandaşlarımıza hizmet veren HSBC, ATM ağını da genişletme çabasında. Bunun yanı sıra HSBC ve QNB Finansbank arasında yapılan anlaşma sonucunda; HSBC müşterileri QNB Finansbank ATM’lerinden tamamen ücretsiz şekilde yararlanabilecek. HSBC ATM İşlemleri HSBC Ortak ATM başlıklı haber detayımızda bunun yanı sıra; HSBC ATM’lerinde yapılabilecek işlemleri de bulabileceksiniz.

HSBC ile QNB Finansbank arasında yapılan anlaşma sonucunda HSBC müşterileri; HSBC banka kartları ile QNB Finansbank ATM’lerinden ücretsiz işlem yapabilecekler. HSBC resmi internet sitesinde yer alan bilgiye göre, HSBC banka kartı sahipleri HSBC banka kartları ile QNB Finansbank ATM’lerinden; “HSBC Vadesiz Hesap Bakiye Görüntüleme”, “HSBC Vadesiz Hesaptan Para Çekme (TL)”, “HSBC Kredi Kart Borç Ödeme” ve “HSBC Vadesiz Hesaba Para Yatırma (TL)” işlemlerini ücretsiz şekilde yapabilecekler.

HSBC ATM’lerinde Yapılabilecek İşlemler

  • HSBC ATM’lerinden 7 gün 24 saat para çekilebilir, fatura ödemesi yapılabilir, havale yapılabilir, kredi kartı borcu ödenebilir, döviz ve fon işlemleri yapılabilir.
  • HSBC ATM’lerinden üzerinde TL / $ / € / £ sembolleri bulunanlarından; günlük TL limiti dahilinde olmak şartıyla dolar, Euro yahut Pound çekilebilmektedir.
  • HSBC ATM’lerinden diğer banka kredi kartları ile nakit çekim yapılabilmektedir.
  • HSBC ATM’lerinden diğer banka kartları kullanılarak bakiye sorgulanabilir ve para çekilebilir.

HSBC ATM’lerinden diğer banka (yurt dışı dahil) Visa Electron, Vpay veya Maestro / Cirrus ile TROY amblemi taşıyan kartlar kullanılabilmektedir.HSBC ATM’leri İngilizce dil seçeneği ile de kullanılabilmektedir. HSBC ATM İşlemleri HSBC Ortak ATM başlıklı haberimizin akabinde;

HSBC kime ait ve HSBC güvenilir mi gibi soruların cevaplarına buradan göz atabilirsiniz.