Hollanda İş Bankası İhtiyaç Kredisi Hollanda

Hollanda İş Bankası İhtiyaç Kredisi Hollanda

15 Şubat 2020 2 Yazar: Nilgün Ciğerci

Hollanda’da ikamet eden ve acil nakit ihtiyacı olan müşteriler Hollanda İşbank ihtiyaç kredisi ürününden faydalanabilirler. İşbank Hollanda şubesi Amsterdam’da bulunmaktadır ve müşterilerine çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Bireysel ve ticari kredi alanında müşterilerine avantajlı koşullar ve uygun faiz oranları likidite hizmeti vermektedir. İşbank Hollanda İş Bankası ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

İş Bankası’nın yurt dışındaki şubelerinden olan İşbank AG Hollanda Amsterdam şehrinde de faaliyet göstermektedir. İşbank AG Hollanda’da nakde ihtiyaç duyan müşterilerine İşbank Anında Kredi kapsamında tüketici kredisi hizmeti vermektedir. İş Bankası Hollanda tüketici kredisi dahilinde elektronik eşya, mobilya, tatil, sağlık, vb. gibi ihtiyaçlarınız için finansman sağlayabilirsiniz. Ayrıca araç alımlarınızda da İşbank AG tüketici kredisinden faydalanabilirsiniz.

Hollanda İş Bankası İhtiyaç Kredisi Özellikleri

İş Bankası Hollanda ihtiyaç kredisi sabit borç faiz oranı yüzde 3,88 p.a. (senelik) şeklindedir. İş Bankası AG ihtiyaç kredisi koşullarına göre uygulanacak olan faiz oranı kişiye göre belirlenmektedir. Hollanda İşbank AG tüketici kredisi uyarınca kredi geri ödemesinin yapılabileceği azami vade 36 ay olarak belirlenmiştir. İş Bankası AG ihtiyaç kredisi koşullarına göre kredi taksitlerinizi gelirinize göre planlamanız mümkündür. Bahse konu kredi hizmetinden esnek ve size özel vade olanağından faydalanabilirsiniz. Hollanda İşbank AG tüketici kredisi kapsamında uzman danışmanlık hizmeti alabilir ve kredi kullanımınızı en karlı biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Banka kredi kullanımı sırasında müşterinin kredi skorunu tespit etmektedir. İşbank AG tüketici kredisi koşullarından faydalanarak finansman sağlamak için son 3 aylık gelir belgesi ve hesap özeti bankaya sunulmalıdır. Hollanda emeklilik sitemi, Hollanda emekli maaşı, Hollanda emeklilik yaşı gibi konuları merak ediyorsanız buraya göz atabilirsiniz.

İşbank AG Hollanda İhtiyaç Kredisi 10.000 Euro Örnek Hesaplama

İşbank Hollanda tüketici kredisi fırsatından faydalanarak 10 bin Euro finansman sağlamak isteyen bir müşteri yıllık yüzde 3,88 faiz oranından faydalanacaktır. Kredi geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak isteyen müşteri, aylık eşit taksitlerle kredi taksitlerini ödediği durumda taksit tutarları 294,71 Euro olacaktır. Hollanda İşbank AG tüketici kredisi kapsamında 10 bin Euro likidite edinmiş olan müşteri vade sonunda toplam 10 bin 609,43 Euro ödemiş olacaktır. Bahse konu tüketici kredisinin efektif faiz oranı yüzde yıllık 3,95 p.a olacaktır. Hollanda Garanti Bankası şubesi için buraya göz atabilirsiniz.