Hesaplı Kredi ICBC Bank’tan!

Hesaplı Kredi ICBC Bank’tan!

13 Mayıs 2017 0 Yazar: Emine Zaman

Artan ihtiyaçlarınızı en hesaplı yoldan karşılamak istiyorsanız ICBC Bank Hesaplı Kredi ürünü dahilinde finansman sağlayabilirsiniz. “Hesaplı Kredi” ihtiyaç kredisi hizmeti ile banka müşterilerine uygun faiz oranları ve avantajlı koşullar sunuyor.

ICBC Bank Hesaplı Kredi kapsamında her türlü ihtiyacınız için likidite sağlayabilirsiniz. Banka, bahse konu kredi hizmeti uyarınca müşterilerine 48 aya varan vade imkanları sunmaktadır. Uzun vadede geri ödeme imkanı olan kredi ürünü kapsamında aylık yüzde 1,12’den başlayan faiz oranları uygulanmaktadır. Söz konusu ihtiyaç kredisi dahilinde uygulanan faiz oranları, kredi geri ödemesinin yapılacağı vade süresine göre farklılık arz etmektedir. Müşteri talebine göre geri ödeme planları banka tarafından oluşturulabilmektedir.

Bahse konu tüketici  kredisi kapsamında sağlanan tüketici kredisi için ICBC Bank kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Kredi tahsis komisyonu talep edilen meblağın binde 5’i kadar olmakla birlikte, banka BSMV de tahsil etmektedir. ICBC Bank ihtiyaç kredisi uyarınca müşterinin hayat sigortası yapılması zorunlu tutulmuştur.

Hesaplı Kredi Kapsamında 10.000 TL Örnek Hesaplama

ICBC Bank Hesaplı Kredi ürünü koşullarından faydalanarak 10 bin TL finansman sağlayan müşteri 48 ay vadede kredi geri ödemesini tamamlayacak ise aylık yüzde 1,12 faiz oranından faydalanacaktır. Müşteri aylık 284,06 TL’lik taksitlerle kredisini geri ödeyecektir. Söz konusu meblağ için banka tahmini 68,50 TL masraf tahsil edecektir. Tahmini masraf ücreti BSMV, kredi tahsis bedeli ve hayat sigortası poliçe ücretinden meydana gelmektedir.

Hesaplı kredi ürününden faydalanarak kullanılan 10 bin TL kredi 12 ay vadede geri ödenmek istendiği takdirde ise aylık yüzde 1,17 faiz oranı uygulanacaktır. Bu durumda müşteri 911,33 TL’lik taksitlerle kredi geri ödemesini tamamlayacak olup 68,50 TL de tahmini masraf ödeyecektir. Bankanın söz konusu kredi ürününden faydalanmak için ICBC Bank’ı ziyaret edebilir, size en uygun tüketici finansmanı için buraya göz atabilirsiniz.