Hepsiburada Kredi Kartına Taksitle Altın Yatırımı İmkanı Sunuyor!

Hepsiburada Kredi Kartına Taksitle Altın Yatırımı İmkanı Sunuyor!

5 Mart 2017 2 Yazar: Emine Zaman

İnternetten ticaret her geçen gün yaygınlaşmaya devam ediyor. İnternetten alış verişin ülkemizdeki öncüleri arasında yer alan hepsiburada, müşterileri için sunduğu hizmetleri bir adım öteye taşıdı. Site, müşterilerine kredi kartına taksitle altın yatırımı yapma olanağı da tanıyor.

Hepsiburada tarafından yapılan açıklamada; en çok tercih edilen yatırım araçları arasında bulunan altının, taksitli olarak kendi siteleri üzerinden alınabileceği kaydedildi. Fiziki altın satışı yapan site, ayrıca taksitli gram altın satışı yaparak bunu müşterilerin altın hesabında biriktirmesini de sağlıyor.

Bilhassa Türk Halkı tarafından en çok tercih edilen yatırım araçlarının başında gelen altın, hepsiburada aracılığı ile kredi kartıyla satın alınabiliyor.

Hepsiburada Kredi Kartına Taksitle Altın Satışı Yapıyor!

Hepsiburadadan yapılan açıklamada altın satışlarında fiziki satışların, yatırım amacı ile yapılan gram altın satışlarının hali hazırda çok gerisinde kaldığı vurgulandı. Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Emre Ekmekçi, 4 taksitle yapılabilen altın satışlarının hepsiburada müşterilerinin hesabına anında aktarıldığını kaydetti. Hepsiburada üzerinden altın satan firmaların, geçtiğimiz yıl sonu hepsiburadanın başlattığı kampanyaya kadar altını fiziki olarak sattığını belirten Ekmekçi; kampanyayı başlatmalarının akabinde taksitli altın satışının, fiziki altın satışının 2 katına çıktığına vurgu yaptı.

Hepsiburada aracılığı ile kredi kartından 4 taksite kadar alınabilen gram altınlar, müşterilerin altın hesabına sistem tarafından havale olarak gönderiliyor. Hepsiburada müşterileri, altın alımını taksitle gerçekleştirdikten sonra, diledikleri zaman birikimlerini bankalardaki hesaplarına bozdurup buradan nakit olarak kullanabilme imkanına kavuştular.