Hepsiburada İle Denizbank Alışveriş Kredisi İçin Anlaştı!

Hepsiburada İle Denizbank Alışveriş Kredisi İçin Anlaştı!

14 Kasım 2019 0 Yazar: Şerife Uslu

Ülkemiz e- ticaret devlerinden biri olan Hepsiburada ile Denizbank alışveriş kredisi için anlaştı. Yapılan anlaşma neticesinde artık Hepsiburada’da yapılan online alışverişlerde online kredi kullanılabilecek. E- ticaret sitesi ve bankadan yapılan açıklamaya göre ilgili alışveriş kredisi 750 TL ile 15 bin TL arasında, 60 aya varan vadelerde kullanılabilecek.

Hepsiburada İle Denizbank Alışveriş Kredisi Kapsamında 15.000 TL’ye Kadar Finansman İmkanı Sunuyor!

Denizbank ile Hepsiburada bir iş birliğine imza attı. E- ticaret sitesi ve banka online alışveriş kredisi için anlaştılar. Yapılan anlaşmaya göre Hepsiburada’dan yapılacak online alışverişlerde online kredi kullanılabilecek. Söz konusu online alışveriş kredisini kullanabilmek için Denizbank müşterisi olma zorunluluğu da bulunmamaktadır. İster Denizbank müşterisi olsun ister olmasın Hepsiburada’dan yapılan online alışverişlerde mobil uygulama üzerinden anında kredi kullanılabilecektir.

Atılan imza hakkındaki detayları Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş ve Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ yaptıkları ortak açıklama ile deklare ettiler. Açıklamaya göre söz konusu iş birliği dahilinde Hepsiburada üzerinden yapılan 750 TL ile 15 bin TL arasındaki harcamalar anında finanse edilebilecek. Söz konusu finansman kapsamında Denizbank ürün kategorisine göre 60 aya varan vade imkanı sunacak.

Denizbank müşterileri bahse konu kredi hizmeti kapsamında kredi başvurusu onaylandıktan sonra kredi evraklarını online olarak onaylayıp gerekli harcamalarını anında yapabilecek. Alışveriş kredisinden faydalanmak isteyen lakin Denizbank müşterisi olmayanlar da kredi başvurularının ardından imza alınabilmesi için ilgili evraklar kurye ile belirtilen adrese gönderilecek.

Söz konusu alışveriş kredisinin yanı sıra Denizbank yeni kredi kartı çıkaran kişilere de indirim sağlayacak. Bu kapsamda Denizbank’tan yeni kredi kartı çıkaran müşteriler ilk 2 alışverişlerinde 50’şer TL’lik indirim kazanacaklar. Denizbank ATM günlük para çekme limiti hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.