Halkbank Skopje Tüketici Kredisi Hayat Sigortalı!

Halkbank Skopje Tüketici Kredisi Hayat Sigortalı!

16 Mayıs 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Makedonya’da geniş ve yaygın şube ağıyla hizmet veren Halkbank müşterilerine çok çeşitli finansman ürünleri sunmaktadır. Bankanın sunduğu tüketici kredisi ile tatil, eğitim, beyaz eşya, mobilya, sağlık, vb. gibi gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.  Halkbank Skopje relaks tüketici kredileri kapsamında bulunan Halkbank Skopje tüketici kredisi hayat sigortalı özellikleri yazımında detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Halkbank Skopje Relaks Tüketici Kredileri kapsamında pek çok finansman ürünü bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere Halk Bankası Üsküp hayat sigortalı tüketici kredisi özelliklerini aktaracağız. Hayat sigortalı ihtiyaç kredisi dahilinde sigorta poliçe bedeli kredi ödemesinden önce müşteriden tahsil edilmektedir ve poliçe bedeli sigorta şirketi tarafından belirlenmektedir. Halkbank Skopje ihtiyaç kredisi kapsamında uzun vade süresi ve avantajlı faiz oranları ile finansman sağlamaktadır. Halkbank Skopje tüketici kredisi başvurusu yapmak ve likidite sağlamak için Halkbank Skopje resmi internet sitesini ve Halkbank Üsküp şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Makedon dinarı Euro, Makedon dinarı nereden alınır, Makedonya dinarı TL hakkında bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.

Halkbank Skopje Tüketici Kredisi Hayat Sigortalı Özellikleri!

 • Halkbank Skopje relaks tüketici kredisi kapsamında azami vade 120 ay olarak belirlenmiştir. 120 aya varan vadelerde kredi geri ödemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz.
 • Halkbank Üsküp relaks hayat sigortalı tüketici kredisi dahilinde uygulanan faiz oranı ilk 2 yıl için % 5,90’dır. Sonra ki yıllar için Halkbank tüketici kredisi faiz oranı değişkenlik göstermektedir. İki yıldan sonraki dönemlerde uygulanan faiz oranı % 7,40’a kadar yükselebilmektedir. Halk Bankası Skopje ihtiyaç kredisi kapsamında ceza faiz oranı % 3,25 iken % 4,15’e yükseltilmiştir.
 • Bahse konu kredi kapsamında toplam masrafların yıllık endekssi SVT % 7,03’tür.
 • Halkbank Skopje tüketici kredisi uyarınca kredi işlem komisyonu ve erken tasfiye komisyonu tahsil edilmemektedir.
 • Halk Bankası Üsküp relaks ihtiyaç kredisi kapsamında 150 mkd kredi başvuru ücreti, 350 Makedonya Dinarı da kredi kayıt bürosu kontrolü için masraf tahsil edilmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli sigorta şirketi tarafından belirlenmektedir.
 • Halk Bankası Skopje relaks tüketici kredisi kapsamında kullanabileceğiniz azami kredi tutarı gelirinize göre farklılık göstermektedir.

Halkbank Üsküp Tüketici Kredisi Örnek Hesaplama 10.000 MKD

Halkbank Makedonya tüketici kredisi koşullarından faydalanarak 10 bin Makedon Denarı finansman sağlayan bir müşteri 24 ay vadede aylık eşit taksitlerle kredi geri ödemesini gerçekleştirecektir. Bu durumda tablo şu şekilde olur:

 • Kullanılan kredi tutarı: 10.000 Makedon Denarı
 • Kredi vadesi: 24 ay
 • Kredi faiz oranı yıllık: % 5,90
 • Kredi faiz oranı aylık:  % 0,491
 • Aylık taksit tutarı (yaklaşık): 448,05 MKD
 • Toplam ödenecek miktar (yaklaşık): 10.753,20 MKD

Makedon dinarı Euro, Makedon dinarı nereden alınır, Makedonya dinarı TL hakkında bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.