Halk Bankası Öğrenci Kredi Kartı Parafree Başvuru

Halk Bankası Öğrenci Kredi Kartı Parafree Başvuru

30 Ocak 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Öğrenci kredi kartı tasarlayarak gençlere özel indirimler, avantajlar, kampanyalar sunan bankalardan biri de Halkbank’tır. Halk Bankası öğrenci kredi kartı ile gençlere keyifli alışveriş imkanı sağlıyor. Halk Bank öğrenci kredi kartı Parafree ile öğrenciler alışveriş yaptıkça Paraf Para kazanabilir, ekstra taksit imkanlarından faydalanabilirler. Halkbank genç kredi kartı Parafree hakkında merak ettiklerinizi yazının devamında bulabilirsiniz.

Halk Bankası Öğrenci Kredi Kartı Parafree Başvuru

Halkbank öğrenci kredi kartı başvurusu yapmak için bankanın şubelerine uğrayabilir, Halk Bankası internet şubeden de kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Halkbank Parafree kredi kartı tanıtım sürecinde yalnızca Süleyman Demirel Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi, İnönü Üniversitesi öğrencilerine tahsis edilmektedir.

Halkbank Öğrenci Kredi Kartı Parafree Özellikleri

  • Halkbank’ın öğrenci kredi kartıdır.
  • Halkbank Parafree Kredi Kartı ile yaptığınız harcamalardan Paraf Para kazanabilir, kazandığınız bu Paraf Paralar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 ParafPara 1 TL’ye eşittir.
  • Halk Bankası öğrenci kredi kartı Parafree kullanımından sonra oluşan ilk ekstrenin yüzde 25’i size hediye edilmektedir.

Parafree kredi kartı dahilinde otomatik fatura ödeme talimatı verilebilmektedir. Fatura ödeme talimatı ile yüzde 10 indirim kazanabilirsiniz. Parafree kartı ile dünyanın her yerinde Visa ve MasterCard logosu bulunan, yurt içinde ise Troy amblemi bulunan iş yerlerinde harcama yapılabilmektedir. Halkbank kredi kartı Parafree ile taksitli alışveriş yapılabilmektedir.

Halk Bankası genç kredi kartı Parafree dahilinde kampanya dönemlerinde taksit erteleme, artı taksit gibi özelliklerden de yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Parafree kredi kartınızla yapacağınız nakit alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilirsiniz. Taksitlendirebileceğiniz minimum tutar 50 TL, maksimum tutar ise 30 bin TL’dir. Sonradan taksitlendirme 3, 6, 9, 12 ay şeklindeki vadelerde taksitlendirilebilmektedir.

  • Halkbank Parafree kredi kartı ile yapacağınız 100 TL ve üzeri market alışverişlerinizde ParafÜstü kampanyası dahilinde tek seferde maksimum 9,99 TL, ayda maksimum 25 TL indirim kazanabilirsiniz.
  • Halk Bankası Parafree temassız özellikli bir karttır. 120 TL ve altındaki tutarlardaki alışverişlerinizi şifresiz yapabilirsiniz. Bu tutar müşteri talebi ile yükseltilebilmekte ya da düşürülebilmektedir. Yahut tamamen de devre dışı bırakılabilmektedir.

Diğer bankaların öğrenci kredi kartlarını inceleyerek size en uygun kredi kartını bulabilmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.