Halkbank Makedonya Mevduat Kredisi Denar Mevduatı İle

Halkbank Makedonya Mevduat Kredisi Denar Mevduatı İle

19 Mayıs 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Halkbank’ın Makedonya iştirak kuruluşu olan Halkbank Makedonya müşterilerine finansman sağlamak, yatırım yapabilecekleri ürünler sunmak, kolay ve avantajlı alışveriş için kredi kartı ürünleri, vb. gibi pek çok hizmet vermektedir. Halkbank Skopje ihtiyaç kredileri kapsamında mevduat kredisi imkanı sunmaktadır. Bu kredi ürünü dahilinde finansman sağlayarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Halkbank Makedonya mevduat kredisi Denar mevduatı ile başlıklı yazımızda kredi ürünü hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Makedonya Halkbank mevduat kredisi kapsamında hem döviz mevduatına hem denar mevduatına yönelik kredi hizmeti vermektedir. Bu yazımızda Halkbank Denar mevduatına kredi hizmetinden bahsedilmektedir. Makedonya Halkbank’ta denar vadeli mevduatına sahip olan müşteriler vadeleri bozulmadan kredi kullanmak istedikleri takdirde bahse konu finansman ürünü kapsamında likidite sağlayabilmektedirler. İlgili kredi hizmeti dahilinde uzun vade imkanı ve düşük masraflı kredi kullanılabilmektedir. Makedonya Halkbank ipotekli kredi ürünü hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Halkbank Makedonya Denar Mevduatı Olanlara Mevduat Kredisi Özellikleri

Halk Bankası Makedonya iştirak kuruluşu Halkbank Skopje tarafından sağlanan mevduat kredisi özellikleri aşağıda listelenmiştir.

  • Halkbank mevduat kredisi faiz oranı bankada vadeli mevduatta bulunan paranın yıllık faiz oranı üzerinden % 2’dir.
  • Halkbank denar vadeli mevduatı olanlara kredi hizmeti dahilinde azami vade 240 ay olarak belirlenmiştir. 240 aya varan vadelerde, vadeli mevduatınızın faizini kaybetmeden kullandığınız kredinizi rahat rahat ödeyebilirsiniz.
  • Banka ilgili kredi hizmeti dahilinde kredi masrafı tahsil etmemektedir.
  • Halkbank Makedonya mevduat kredisi kapsamında müşterinin kredi notunu önem vermekte ve kredi notuna göre finansman sağlamaktadır. Bu kapsamda banka kredi kayıt bürosu kontrol ücreti 200 MKD tahsil etmektedir. Kredi kayıt bürosu sorgulama bedeli kredi kullanımından önce tahsil edilmektedir. Bunun yanı sıra kredi skorunuz kredi kullanmak için yeterli değilse ve banka size kredi veremeyecek ise kredi kayıt bürosu sorgulama ücreti alınmayacaktır.
  • Halkbank Skopje denar mevduatına kredi hizmeti uyarınca banka garantöre ihtiyaç duymamaktadır. Teminat olarak Halkbank mevduatı kullanmaktadır.

Halkbank Makedonya mevduat kredisi dahilinde maksimum kullanılabilecek kredi miktarı 100 bin Euro ya da 6 milyon 150 bin Makedonya Denarı’dır. Makedonya Halkbank ipotekli kredi ürünü hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.