Halk Bankası Kredi Kartları Halkbank Kredi Kartı Başvuru

Halk Bankası Kredi Kartları Halkbank Kredi Kartı Başvuru

10 Mart 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Bankacılık hizmetleri konusunda müşterilerine her daim avantajlı ürünler sunan Halkbank, hazırladığı kredi kartı çeşitleri ile de pek çok ihtiyaca çare oluyor. Halkbank kredi kartı çeşitleri dahilinde indirimli alışveriş, taksit seçeneği, nakit avans vb gibi pek çok avantajı müşterileri ile buluşturmaktadır. Halk Bankası kredi kartları geniş müşteri portföyüne göre düzenlenmiştir ve Halk Bankası Kredi Kartları Halkbank Kredi Kartı Başvuru başlıklı haberimizin devamında bahse konu kredi kartlarını inceleyebilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu Telefonla Nasıl Yapılır?

Halkbank kredi kartı ürünleri ile ilgili araştırılan detayları derleyerek, bu yazıda sizler için sunduk. Aidat alınmayan kredi kartından, uçuş avantajı olan kredi kartına kadar bütün kredi kartı çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz. Ancak öncesinde tüm çeşitler için; Halk Bankası kredi kartı başvurusu telefonla 0 850 222 0 400 Halkbank Dialog aranarak yapılabilir. Halkbank kredi kartı başvurusu sorgulama da yine Halkbank Dialog aranarak yapılabilir.

Halk Bankası Kredi Kartları

Halk Bankası Paraf Kart

 • Halk Bankası kredi kartı Paraf Kart, avantajlı alışveriş ve taksit imkanı sunmaktadır.
 • Halkbank Paraf Kart ile yurt dışında Visa/ MasterCard/ Amex amblemi bulunan, yurt içinde ise Visa/ MasterCard/ Amex/ Troy amblemi bulunan bütün üye iş yerlerinde alışveriş yapılabilmektedir.
 • Paraf Kart ile yurt içindeki üye işyerlerinden taksitli alışveriş yapılabilmekte ve kampanyalardan yararlanılabilmektedir.

Halkbank kredi kartı Paraf Kart ile yapılan alışverişlerde ParafPara kazanılmaktadır. (Paraf üye iş yerlerinde ve Visa/ MasterCard logolu iş yerlerinde) Paraf Kart dahilinde kazanılan ParafPara’lar, Artan ParafPara uygulaması ile daha da değerlenmektedir. Bu uygulamada kredi kartı harcamalarına göre kazanılan ParafPara artmaktadır.

 • Halk Bankası Paraf Kart dahilinde ek kart çıkartılabilmekte ve asıl kart ile ek kart ayrı ayrı ParafPara kazanabilmektedir. Ayrıca kartlar arasında ParafPara transferi yapılabilmektedir.
 • Paraf Kart dahilinde harcamalar taksitlendirilebilmektedir. Ayrıca kampanya dönemlerinde artı taksit ya da taksit erteleme imkanları bulunmaktadır.

Halk Bankası Kredi Kartı HalkCard

 • HalkCard ücretsiz kredi kartıdır. Yani Halk Bankası aidatsız kredi kartı HalkCard’dır.
 • Halkbank yıllık ücret alınmayan kredi kartı HalkCard dahilinde kampanyalardan ve taksit seçeneklerinden yararlanılamamaktadır.
 • HalkCard ile yaptığınız alışverişlerde ParafPara kazanabilir ve bu ParafParaları alışverişlerinizde harcayabilirsiniz.

Halkbank aidatsız kredi kartı HalkCard ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Halkbank Parafly Kredi Kartı

Parafly, Halk Bankası’nın uçuş kartıdır. Halk Bankası Parafly Kredi Kartı ile yurt içi ve yurt dışı fark etmeksizin dünyanın her yerinde Visa/ MasterCard logosu bulunan iş yerlerinde harcama yapılabilmektedir.

 • Parafly ile harcadıkça ParafPara kazanabilirsiniz. 1 ParafPara= 1 TL’dir.
 • Halkbank Parafly Kart dahilinde taksit, ekstra taksit ve taksit erteleme imkanı bulunmaktadır.
 • Parafly ya da Parafly Platinum Kart ile yurtdışı alışverişlerinde 5 kat daha fazla ParafPara kazanılmaktadır.

Halk Bankası Kredi Kartları Halkbank Kredi Kartı Başvuru haberinin akabinde; Size en uygun kredi kartı çeşitleri için buraya göz atabilirsiniz.