Halkbank Günlük Para Çekme Limiti 2020!

Halkbank Günlük Para Çekme Limiti 2020!

1 Ocak 2020 0 Yazar: Suat Bulut

Halk Bankası banka şubelerinden verdiği hizmetin yanı sıra Bank-24’leri, yani Halk Bankası ATM’leri ile de kolaylıkla işlem yapabilme olanağı sağlamaktadır. Halkbank ATM’lerinden para çekme- yatırma, kredi borcu ödeme, havale, virman, Halkbank ATM OSYM ücreti yatırma, Halkbank ATM KPSS ücreti yatırma, fatura ödeme, şifre değiştirme, ekstre görüntüleme, vb. gibi pek çok işlem yapılabilmektedir. Bu yazımızda sizlere Halkbank günlük para çekme limiti 2020, Halkbank ATM para çekme limiti 2020 hakkında bilgi vermeyi amaçladık. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Halkbank ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020! Halkbank Günlük Para Çekme Limiti Nasıl Artırılır 2020?

Halk Bankası bankamatik para çekme limiti günlük 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Bu limiti artırmanız mümkündür ve Halkbank ATM limit artırma işlemi için Halk Bankası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Halkbank ATM para çekme ücreti bulunmamaktadır. Halk Bankası çalışma saatleri 2020, Halkbank mesai saatleri 2020 yazımız için buraya göz atabilirsiniz.

Halk Bankası ATM Limit Üstü Para Çekme Ücreti 2020!

Halkbank ATM günlük para çekme limiti yukarıda belirtildiği gibi banka ile görüşülerek artırılabilmektedir. Limit artırımı yapmadan Halkbank bankamatik limit üstü para çekme işlemi yapılamamaktadır. Bundan sebep Halk Bankası ATM limit üstü para çekme ücreti bulunmamaktadır.

Halkbank ATM Para Yatırma Limiti 2020!

Halkbank ATM para yatırma limiti bulunmamaktadır. İstediğiniz kadar para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank bankamatiklerinden kartsız olarak da işlem yapmak mümkündür. Kartsız olarak Halkbank ATM’lerinden fatura ödeme, hesaba para yatırma ve kredi kartı borcu ödeme işlemleri yapılabilmektedir.

Halkbank ATM Kartsız İşlem Ücretleri 2020! Halkbank ATM İşlem Ücretleri 2020!

Halkbank Bank24’lerden, yani kendi ATM’lerinden yapılan işlemlerden ücret talep etmemektedir. Halkbank ATM kartsız para çekme ücreti, Halkbank ATM kartsız para yatırma ücreti tahsil etmemektedir. Lakin farklı bankaların ATM’leri kullanılarak yapılan işlemlerde Halkbank ücret tahsil etmektedir.

  • Halkbank kartları ile farklı bankanın ATM’sinden yapılan kredi kartı borç sorgulama, bakiye sorgulama, limit sorgulama ücreti sabit ve işlem başına 0,27 TL’dir.
  • Halkbank kartları ile farklı bankanın ATM’sinden yapılan kredi kartı borcu ödeme, hesaba para yatırma ve para çekme işlemleri için sabit 1,04 TL ve çekilen ya da yatırılan tutarın yüzde 1,15’i tahsil edilmektedir.

Halkbank ATM’lerinden başka bir bankanın kartı ile yapılan işlemlerde Halkbank ücret tahsil etmemektedir. Lakin ilgili banka kendi prosedürlerine göre bir ücret alıyorsa, bu ücret müşteriden tahsil edilmektedir. Halk Bankası çalışma saatleri 2020, Halkbank mesai saatleri 2020 yazımız için buraya göz atabilirsiniz.