Güvenilir, Orjinal Lisanlar ve Keyler Liya Yazılım’da

Güvenilir, Orjinal Lisanlar ve Keyler Liya Yazılım’da

22 Haziran 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

dijital-reklamlar-markalari-buyutuyor

Windows 10 Pro Satın Al

Bilgisayar kullanıcıları tarafından kullanılan Windows uygulamaları her geçen gün yenilenmektedir. Bu yeni versiyonlar kullanıcılar için kolaylık sunacak şekilde hazırlanmaktadır. Windows 10 uygulaması ömür boyu güncelleme özelliğine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu uygulamanın profesyonel sürümü bulunmaktadır. Pro sürümü daha çok iş hayatında kullanım için tasarlanmıştır. Grup çalışmalarında kolaylık sağlayan bu sürüme Windows 10 pro satın al şeklinde internet üzerinde ulaşabilirsiniz.

Windows 10 uygulaması son teknolojiye uygun olarak hazırlanmıştır. Bu sürümde özellikle internet güvenliği, güvenlik duvarı ve ağ koruması kullanılmış olması uygulamayı daha kullanılabilir hale getirmektedir. Bunun yanında Windows 10 bundan sonraki zaman diliminde çıkacak tüm güncellemeleri alabilecek bir özelliğe sahiptir. Ayrıca bu uygulama her türlü cihaza uyumlu hale getirilebilmektedir.

Windows 10 Home Satın Al

Windows 10 tarafından standart bir sürüm olarak piyasaya çıkarılan Home sürümü bireysel kullanıcılara büyük kolaylıklar sunmaktadır. Windows 10 home tüm cihazlarda sorunsuz olarak çalışma özelliğine sahip bulunmaktadır. Bu uygulama ile kişisel bilgisayarınızda veya cihazınızda tüm yeniliklere ulaşma olanağı bulabilirsiniz. Windows 10 bilgisayar ve internet kullanıcıları için gerekli olan tüm teknik özellikler ve tüm dillerle uyumlu bir uygulama olarak satışa sunulmaktadır.

Cihazınızda yapacağınız çalışmalarda size büyük kolaylıklar sunacak olan bu uygulamayı Windows 10 home satın al şeklinde yapacağınız arama ile bulabilir ve satın alabilirsiniz. Bu uygulamayı yükledikten sonra cihazınızdan tüm yeniliklere ulaşabilme imkanına sahip olacaksınız. Bunun yanında cihazınızda Windows 10 yüklü olduğu sürece gelecek tüm güncellemelerde yararlanabilirsiniz.

Office 365 Satın Al

Ofis yazılım araçlarına dair etkili bir yazılım olarak karşımıza çıkan Office 365 Microsoft’a ait özel bir marka ismidir. Yaratıcılık yazılım hizmetleri alanında etkili bir faaliyetin merkezinde yer alan Office 365, kullanıcısına çok sayıda farklı avantajı da sunmaktadır. Microsoft tarafından geliştirilmiş olan Office 365, e-posta ve takvim erişebilirliliği açısından da ideal bir üründür. Bu durum Office 365 satın al uygulamalarına olan ilgiyi de arttırmaktadır. Zira günümüz itibariyle Office 365’e olan talebin oldukça fazla olduğunu ifade etmek de mümkün olmaktadır. Office 365 anlık mesajlaşma ve görüntülü bir şekilde konferans yapabilme özelliklerine de sahiptir. Bundan dolayı da söz konusu ürüne olan ilgi ve ihtiyaç günden güne artış göstermektedir.

Windows Server 2012 Satın Al

9 Eylül 2011 yılı itibariyle MSDN kullanıcılarına sunulan Server 20212 sürümü son zamanların en favori ürünü olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Tam olarak Eylül 2012 yılında yayımlanan Server 2012, Mircosoft tarafından geliştirilmiş olan bir sürümdür. Windows Server serisinin etkili bir sürümü olarak karşımıza çıkan Server 2012, kullanıcısına alternatifi olan avantajlar da sunmaktadır. Windows Server 2012 satın al uygulamaları sayesinde bu nitelikli ürüne pratik bir şekilde sahip olmak da mümkün olmaktadır. Özel Bulut sistemlerine entegre olmak konusunda da etkili bir sürüm olan Server 2012, yeni nesil bir teknolojiyi de içeriğinde barındırmaktadır. Bundan dolayı söz konusu ürünün son zamanların favori ürünü olarak karşımıza çıkması da mümkün olmaktadır.

Office 2016 Satın Al

Bilgisayarınızda veya diğer cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir ofis uygulamasıdır. Bu uygulama Microsoft tarafından sunulan ofis uygulamalarının geliştirilmiş ve yenilikler eklenmiş versiyonudur. Bu ofis uygulamasında gerçek zamanlı birlikte yazma özelliği bulunmaktadır. Bu özellik ile birlikte grup olarak aynı belge üzerinde çalışma imkanı sunulmaktadır. Ayrıca yeni grafik türleri bu uygulamanın yenilenmiş tarafıdır.

Bu ofis sürümünde OneDrive ücretsiz 15 GB depolama alanına sahip bulunmaktadır. Bu kolaylıklara ve yeniliklere ulaşabilmek ve satın almak için internet üzerinden Office 2016 satın al yazarak satın alabilirsiniz. İş yerinde toplu çalışmalarda ve anında görüşme özellikleri sayesinde bu sürüm çok kullanılan ofis programı olma özelliğine sahip bulunmaktadır. Bu ofis sürümünü satın aldıktan sonra cihazınıza yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.