GEREL: Gersan 12,8 Milyon TL’lik Sözleşme İmzaladı

GEREL: Gersan 12,8 Milyon TL’lik Sözleşme İmzaladı

4 Eylül 2022 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

GEREL: Gersan 12,8 milyon TL’lik sözleşme imzaladı… Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi tarafından yapılan açıklamada; Full Elektrikli Araçlar Şarj Ağı İstasyonları İşletmeciliği Enerji Tic. Ve San. A.Ş. ile SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI Teknolojik Ürün Yatırım Destek Programı kapsamında kullanılmak üzere “Şarj İstasyonları ve Yazılım Sistemleri’ni” içeren ürünlerimizin imalat ve satışına yönelik olarak 12.722.500 TL + KDV tutarında “İmalat-Satış Sözleşmesi” imzalandığı belirtildi. Haberimiz devamında firmadan yapılan açıklama detaylı şekilde yer almaktadır, incelenebilir. Ayrıca diğer hisse haberleri için de buraya göz atılabilir.

GEREL: Gersan 12,8 Milyon TL’lik Sözleşme İmzaladı

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“ Şirketimiz ile Ankara’da yerleşik Full Elektrikli Araçlar Şarj Ağı İstasyonları İşletmeciliği Enerji Tic. Ve San. A.Ş. arasında, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI Teknolojik Ürün Yatırım Destek Programı kapsamında kullanılmak üzere “Şarj İstasyonları ve Yazılım Sistemleri’ni” içeren ürünlerimizin imalat ve satışına yönelik olarak 12.722.500 TL + KDV tutarında “İmalat-Satış Sözleşmesi” imzalanmıştır. ”

Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği
Müşteri (Customer)
Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı
Full Elektrikli Araçlar Şarj Ağı İstasyonları İşletmeciliği Enerji Tic. Ve San. A.Ş.
Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı
Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı
İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih
02/09/2022
Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları
Yoktur.
Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi
Olumlu