Gedik Yatırım Kimin? Gedik Yatırım Ortaklık Yapısı

Gedik Yatırım Kimin? Gedik Yatırım Ortaklık Yapısı

15 Aralık 2019 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Gedik Yatırım Menkul Değerler Anonim Şirketi, Borsa İstanbul’da hisseleri işlem gören şirketler arasında yer almaktadır. Ülkemizdeki aracı kurumların arasında seçkin bir yere sahip olan Gedik Yatırım hakkında haberimiz devamında Gedik Yatırım nedir, Gedik Yatırım kimin ve Gedik Yatırım ortaklık yapısı nasıl sorularının cevapları başta olmak üzere; Gedik Yatırım iletişim kanalları neler, Gedik Yatırım telefon numarası nedir, Gedik Yatırım iş ilanları var mı ve Gedik Yatırım iş başvurusu nasıl yapılır gibi pek çok sorunun cevabını bulabileceksiniz.

Gedik Yatırım Nedir? Gedik Yatırım Ne İş Yapar?

Gedik Yatırım 1991 yılında kurulmuştur. Şirketin tam adı ve unvanı “Gedik Yatırım Menkul Değerler Anonim Şirketi” olarak kayıtlarda yer almaktadır. Gedik Yatırım aracı kurum olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Gedik Yatırım faaliyet alanı kısaca; BIST A.Ş. Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Repo/Ters Repo Pazarı, Uluslararası Pazar Depo Sertifikaları Piyasası, Kaldıraçlı Alım Satım İşlemleri, Uluslararası Pazar Borçlanma Araçları Piyasası ile Vadeli İşlemler ve Opsiyon Piyasası’nda aracılık hizmetleri vermektir. Yaklaşık 30 yıllık geçmişi ile Gedik Yatırım sektörde köklü bir yere sahiptir. Borsa seansları, borsa süreçleri, borsa açılış seansı ve borsa kapanış seansı hakkında detaylı bilgi buradan edinilebilir.

Gedik Yatırım Kimin? Gedik Yatırım Ortaklık Yapısı!

Gedik Yatırım, Gedik Yatırım Holding Anonim Şirketi tarafından kurulmuştur. Gedik Yatırım güncel ortaklık yapısı aşağıdaki gibidir.

  • Erhan Topaç – yüzde 22,71
  • Hakkı Gedik – yüzde 20,27
  • Gedik Yatırım Holding Anonim Şirketi – yüzde 52,22
  • Diğer – yüzde 4,79

Gedik Yatırım Hisse Grafik!

Gedik Yatırım BIST’te GEDIK kodu ile işlem görmektedir. Gedik Yatırım Borsa İstanbul’da işlem gören hisseleri son yıllarda önemli ölçüde prim yapmıştır. Gedik Yatırım hisseleri 2014 yıl sonu itibari ile 1,9 lira seviyesinden işlem görürken, bu seviyeden peyder pey yükselmeye devam eden GEDIK hisse hali hazırda 5,9 lira noktasına kadar çıkmıştır. 6 liranın üzerini zorlayan GEDIK hisse grafiği son yıllarda yükseliş trendi ile dikkat çekmektedir.

Gedik Yatırım Hisse Önerileri Var Mı?

Gedik Yatırım müşterileri şirketin resmi internet sitesinde yer alan Gedik Yatırım online şube üzerinden giriş yapabilmektedir. Gedik Yatırım’ın müşterilerine özel hizmetleri bulunmaktadır. Yine Gedik Yatırım internet sitesinde BIST’te yer alan bütün şirketlerin hisseleri anlık olarak takip edilebilmekte; hisse karşılaştırma yapılabilmekte ve kar zarar hesaplayıcı aracı ile hesaplama yapılabilmektedir. Gedik Yatırım temettü ödemeleri sekmesi altından da şirketlerin temettü ödeme bilgileri takip edilebilmektedir. BIST işlem saatleri, BIST açılış ve BIST kapanış saatleri hakkında detaylı bilgi buradan edinilebilir.

Gedik Yatırım İletişim Kanalları Neler? Gedik Yatırım Telefon!

Gedik Yatırım Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunmaktadır. Ayrıca Gedik Yatırım’ın pek çok il ve ilde şubeleri bulunmaktadır. Gedik Yatırım şube bilgilerine Gedik Yatırım resmi internet sitesinden ulaşılabilir. Gedik Yatırım iletişim kanalları aşağıdaki gibidir.

  • Gedik Yatırım Telefon Numarası: Gedik Yatırım Merkezi 0 216 453 00 53
  • Gedik Yatırım Genel Müdürlük Adresi: Ofis Park Maltepe Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. No:21 Kat: 10-11-12 Maltepe/ İstanbul
  • Gedik Yatırım Genel Müdürlük Tel: 0216 453 0000
  • Gedik Yatırım Faks: 0216 377 1136

Gedik Yatırım İş İlanları Var Mı? Gedik Yatırım İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gedik Yatırım iş ilanları dönem dönem kamuoyu ile paylaşılmakta, farklı medya mecralarında yayımlanmaktadır. Buna ek olarak Gadik Yatırım iş başvurusu Gedik Yatırım iletişim kanalları üzerinden de gerçekleştirilebilir.