Garanti Kobi Avans Hesap Başvurusu ve Limiti

Garanti Kobi Avans Hesap Başvurusu ve Limiti

27 Ocak 2020 3 Yazar: Nilgün Ciğerci

Global çapta ekonominin temel direkleri Küçük ve Orta Büyüklükteki işletmeler, yani KOBİ’ler. Ülkemiz ekonomisi için de KOBİ’ler önemli bir yere sahip. Bu durumu dikkate alan Garanti Bankası KOBİ’ler için yeni bir bankacılık ürünü geliştirdi. Garanti Bankası Avans Hesap kapsamında KOBİ’lere her daim kullanabilecekleri bir limit tanımlayarak, ticaretin erbaplarının zorlu ticari hayattaki yüklerini hafifletmeyi amaçlıyor. İşte Garanti Kobi Avans Hesap özellikleri…

Garanti KOBİ Ek Hesap Limiti!

Garanti Avans Hesap müşteri talebi doğrultusunda bankanın ön gördüğü ve onayladığı limit dahilinde açılabilmektedir. Bu limit minimum 500 Türk Lirası olabilmekte ve müşteri talebi doğrultusunda yine bankanın onayı dahilinde artırılabilmektedir. Garanti Avans Hesap açtıran KOBİ’ler, hesap dahilinde nakit çekim yapabildikleri gibi, alış veriş de gerçekleştirebilmektedirler. Ayrıca Garanti Ek Hesap’tan fatura ödemeleri de gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede son ödemesi gelen faturalar, müşteri hesabında nakit bulunmasa dahi ödenebilmektedir. Garanti Avans Hesap’a otomatik ödeme talimatı verilerek, her ay istenilen hesaba istenilen tutarın yatırılması da sağlanabilmektedir.

Garanti Avans Hesap Faiz Hesaplama!

Garanti Bankası Avans Hesap için açılış ücreti talep etmemektedir. Ayrıca müşteriler açtırdıkları hesabı kullanmamaları durumunda herhangi bir ücret de ödememektedirler. Müşteriler, açtırdıkları Garanti Avans Hesap’ta bulunan bakiyeden yalnızca kullandıkları kadar tutarı, yalnızca kullandıkları gün uyarınca maliyetini karşılamak durumundadırlar. Bir örnekle açıklamak gerekirse:

Bin TL’lik Garanti Avans Hesap açtıran bir müşteri, bakiyesinden 500 lirayı 7 gün süre ile kullanırsa yaklaşık 2,58 TL ek ödeme yapmak durumundadır. 500 lirayı 30 gün süre ile kullanan müşterinin geri ödemede karşılaşacağı ek maliyet ise yaklaşık 11 TL olacaktır. Görüldüğü üzere Garanti Bankası Avans Hesap kapsamında müşterilerine cazip imkanlarla nakit desteği sağlamaktadır.

Garanti Kobi Avans Hesap Başvurusu Yapma Kanalları!

Garanti Bankası Avans Hesap başvurusu ve limit artışı talepleri pek çok kanal üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Bu kanallar; Garanti İnternet Bankacılığı, bankanın resmi internet sitesi, Garanti Cep, Garanti Bankası Şubeleri ve ATM’lerdir.

Garanti Avans Hesap’tan KOBİ’ler yararlanabileceği gibi, bireysel müşteriler de yararlanabilmektedir. Ayrıca bütün Garanti müşterilerinin yararlanabileceği Garanti Avans Hesap için buradan bilgi alabilirsiniz.