Garanti Bankası İsviçre Nedir Garanti BBVA İsviçre

Garanti Bankası İsviçre Nedir Garanti BBVA İsviçre

15 Şubat 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Türkiye Garanti Bankası köklü geçmişi ile ülkemizde faaliyet gösteren bankalar arasında yer almaktadır. Türkiye merkezli olarak faaliyet gösteren Garanti Bankası’nın yurtdışında da şubeleri bulunmaktadır. Garanti Bankası’na bağlı olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde pek çok şube bankacılık hizmeti verirken, aynı zamanda bir şube de Malta’da kıyı bankacılığı hizmeti vermektedir. Garanti Bankası Malta off shore şubesi direkt olarak Türkiye Garanti Bankası çatısı altında faaliyet göstermektedir. Peki Garanti Bankası İsviçre Nedir Garanti BBVA İsviçre Şubesi var mıdır?

Garanti Bankası İsviçre Nedir Garanti BBVA İsviçre

Türkiye Garanti Bankası BBVA Grup çatısı altında faaliyet göstermektedir. Türkiye Garanti Bankası’nın yurtdışında iştirak kuruluşları da bulunmaktadır. BBVA Grup çatısı altında faaliyet gösteren bir diğer banka da Garanti Bank NV’dir. Garanti Bank NV Hollanda merkezli olarak kurulmuş bir finans şirketidir. Garanti Bank NV’nin genel merkezi de Hollanda’da bulunmaktadır. Bununla birlikte Garanti Bank NV’nin farklı ülkelerde şubeleri de hizmet vermektedir. Bu ülkelerden birisi de İsviçre’dir. Garanti Bankası’nın İsviçre’deki şubesi aslında Garanti Bank NV İsviçre şubesidir ve organik olarak Türkiye Garanti Bankası ile bir bağı yoktur. Yurtdışından Garanti Bankası’nı arama bilgileri ve Garanti Bankası NV hakkında daha detaylı bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.

Garanti Bank NV İsviçre Şubesi İletişim Bilgileri

Güncel olarak Garanti Bank NV’nin İsviçre’daki şubesine dair iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Garanti Bank Switzerland Representative Office

  • Garanti Bank NV Switzerland Adresse: Rue De-Candolle 12, CH – 1205 Geneva / Switzerland
  • Garanti Bank NV İsviçre Adresi: Rue De-Candolle 12, CH – 1205 Geneva / İsviçre
  • Garanti Bank NV İsviçre Tel: +41 (22) 310 25 25
  • Garanti Bank NV İsviçre Fax: +41 (22) 310 25 26

Garanti Bank NV Online Bankacılık Hizmeti Var Mı?

Garanti Bank NV online bankacılık hizmeti vermektedir. Garanti Bank NV online bankacılık hizmeti bankanın resmi internet sitesi üzerinden alınabilmektedir. Garanti Bank NV online bankacılık hizmeti kapsamında vadeli hesaplar ve diğer yatırım kanalları ile tasarrufların değerlendirilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra Garanti Bank NV online bankacılık hizmeti kapsamında finansman ihtiyacı hisseden kişilere kredi olanağı da sağlamaktadır. Türkiye Garanti Bankası kimin, Garanti Bankası ortaklık yapısı nasıl buradan göz atabilirsiniz.