Garanti Bankası Özel Ödemeli Konut Kredisi Veriyor!

Garanti Bankası Özel Ödemeli Konut Kredisi Veriyor!

20 Kasım 2019 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Garanti Bankası özel ödemeli konut kredisi veriyor. Geliri belli dönemlerde farklılık gösteren tüketiciler yahut finansman vadesi boyunca kendi belirlediği zamanlarda ara ödemeler yapmak isteyen müşteriler için banka, özel ödemeli mortgage olanağı sunmaktadır. Garanti özel ödemeli mortgage yalnızca mesken satın alımları amacı ile ve gerçek kişiler tarafından kullanılabilmektedir.

Garanti Özel Ödemeli Konut Kredisi Kapsamında Azami Vade 240 Ay!

Konut sahibi olmak isteyen milyonlarca vatandaş konut kredisi faizlerinin düşmesini, yeni konut kredisi kampanyalarının yapılmasını ve avantajlı koşullarla hayalini kurdukları eve sahip olmayı beklemektedirler. Garanti Bankası konut kredisi kapsamında pek çok ürün sunmaktadır. Bankanın sunduğu özel ödemeli konut kredisi geliri düzenli olmayan müşteriler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca söz konusu kredi ürünü gelirinin arttığı aylarda ara ödemelerle kredisini ödemek isteyen tüketiciler için de avantajdır.

Garanti Bankası özel ödemeli mortgage kapsamında banka 240 aya varan vade olanağı sunmaktadır. Kredi dahilinde Türk Lirası cinsinden finansman sağlanabilmektedir. Banka ilgili finansman ürünü kapsamında sabit faizli konut kredisinde geçerli olan faiz oranı uygulanmaktadır. Günümüzde Garanti Bankası sabit faizli mortgage kapsamında yüzde 1,41 faiz oranı uygulamaktadır. Kredi ürünü dahilinde krediye konu olan gayrimenkul değerinin yüzde 80’i finanse edilebilmektedir.

Banka bahse konu kredi ürünü uyarında teminat talep etmektedir. Teminat olarak satın alınacak olan gayrimenkulün ipoteği bana tarafından yeterli görülmektedir. Garanti bankası ilgili kredi ürünü dahilinde teminata gerek duymadığını açıklamakla birlikte ihtiyaç olduğu durumda kefil talep edeceğini açıklamıştır.

Kamu bankaları konut kredisi faiz indirimi haberi için buraya göz atabilirsiniz.