Garanti Kredi Kartları ve Garanti Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Garanti Kredi Kartları ve Garanti Kredi Kartı Başvuru Sonucu

15 Mart 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Garanti Bankası kredi kartı çeşitleri ile hayatımıza kolaylık katıyor. Kredi kartları artık hepimizin olmazsa olmazı haline geldi. Para olmasa dahi alışveriş imkanı tanıması, taksit avantajı, kazanılan puanlar gibi onlarca özellik Garanti kredi kartları tarafından sunulmaktadır. Garanti Bankası da talebe yönelik pek çok kredi kartı ürünü geliştirmiştir. Kimi kredi kartı için yıllık ücret alınmazken kimi kredi kartı da bol bol bonus kazandırmaktadır. Her birinin ayrı ayrı avantajı bulunan kredi kartı çeşitlerini ve özelliklerini yazının devamında bulabilirsiniz.

Garanti Kredi Kartları

Garanti Bonus Ailesi

Garanti Bonus Card

 • Garanti Bonus kredi kartı ile yapılan her alışverişte bonus kazanılmaktadır. Kazanılan bonuslar ile bedava alışveriş ve taksitli alışveriş yapılabilmektedir.
 • Garanti Bonus Kredi Kartı ile bütün Paramatiklerden vadesiz hesabınıza ulaşabilir; aynı zamanda Paracard ile yapılan para çekme ve para yatırma gibi işlemleri de yapabilirsiniz.
 • Bunun yanı sıra Garanti Bonus nakit avans imkanını uygun faiz oranları ile sağlamaktadır.

Garanti Aynalı Bonus

 • Garanti Bankası Aynalı Bonus Kredi Kartı ile dünyanın her yerinde yapılan alışverişlerde bonus kazanılmaktadır. 1 bonus 1 TL’ye eşittir.
 • Aynalı Bonus Gold ile yapılan aylık 2 bin TL’yi aşkın alışverişlerde ekstra % 25 bonus kazanılmaktadır.
 • Garanti Aynalı Bonus Platinum Kredi Kartı ile aylık 2 bin TL ile 4 bin TL arası yapılan alışverişlerde % 25; 4 bin TL’nin üzerinde yapılan alışverişlerde ise % 50 bonus kazanılmaktadır.
 • Bir ay içerisinde kazanılabilecek ekstra bonus miktarı 20 TL ile sınırlandırmıştır. Bir yılda kazanılabilecek maksimum ekstra bonus miktarı ise 100 TL’dir. Size en uygun kredi kartı seçenekleri için buraya göz atabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Amerikan Express Kredi Kartı

 • Garanti Bonus Amerikan Express kredi kartı ile yapılan akaryakıt, market ve restoran harcamalarında ekstra % 1 bonus ve toplamda 25 bonus kazanılabilmektedir.
 • Söz konusu sektörlerde yapılan harcamalarda 25 TL ve üzeri 10 adet harcama yapıldığında ekstra 10 TL bonus daha kazanılabilmektedir.
 • Amerikan Express ile yapılan günlük harcamalarda ayda 35 TL, yılda ise 420 TL bonus kazanma fırsatı bulunmaktadır.

Garanti Çevreci Bonus Kredi Kartı

Garanti Bankası Çevreci Bonus Kredi Kartı ile doğayı korumaya faaliyetlerine katkıda bulunabilirsiniz. Çevreci Bonus kartın kazandırdığı bonuslar ile WWF- Türkiye Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın önderlik ettiği doğayı koruma çalışmalarına katkı sağlayabilirsiniz. Garanti Çevreci Bonus Kredi Kartı dahilinde kart gönderim, iletişim vs. gibi işler için kullanılan kağıt ve zarflar geri dönüşümden elde edilmiş ürünlerdir.

Çevreci Bonus hesap ekstresini mail ile yollayarak kağıt tasarrufu yapmakta ve burdan elde edilen geliri WWF- Türkiye Doğal Hayatı Koruma Vakfı’na bağışlamaktadır. Garanti Bankası Çevreci Bonus Kredi Kartı dahilinde bonus kazanabilir ayrıca Garanti Çevreci Bonus Gold ve Garanti Çevreci Bonus Platinum kredi kartları ile ekstra bonuslar kazanabilirsiniz.

Garanti Altın Bonus Kredi Kartı

Garanti Bankası Altın Bonus Kredi Kartı kullandıkça ATAkulche kazandıran bir kredi kartıdır. Garanti Altın Bonus Kredi Kartı ile kira, beyaz eşya gibi ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verdiğinizde de ATAkulche kazanma imkanı bulunmaktadır.

Garanti Bankası Bonus Trink Kredi Kartı

 • Garanti Bonus Trink Kredi Kartı ile 50 TL altındaki tutarlarda yapılan günlük alışverişlerde hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapılabilmektedir. Şifresiz, yalnızca Bonus Trink kartınızı Pos Cihazına tutarak ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bunun yanı sıra Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı dahilinde diğer Bonus’larda olduğu gibi bonus kazanılabilmektedir.

Garanti Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Garanti kredi kartı başvuru sonucu bir kaç farklı kanaldan öğrenilebilir. Bunlardan biri Garanti resmi internet sitesinde yer alan Garanti kredi kartı başvuru takibi sekmesi altında yer alan bölümlere TCKN ve telefon numarası yazılarak öğrenilmesidir. Bir diğer yöntem ise Garanti BBVA müşteri hizmetlerinin aranmasıdır. Bir diğer yöntem ise Garanti BBVA şubelerine şahsen gitmektir.

Garanti Kredi Kartı Teslim Süresi!

Garanti kredi kartı teslim süresi 1 hafta ile 3 hafta aralığında değişebilmektedir.

Garanti Bankası Miles&Smiles Kredi Kartı

 • Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Türk Hava Yolları’nın tek resmi kredi kartıdır.
 • Miles&Smiles kredi kartı ile yapılan her harcamada mil kazanılmaktadır. Kazanılan mil miktarı sektöre göre farklılık göstermektedir.

Garanti Bankası Amerikan Express Kredi Kartı

 • Garanti kredi kartlarından olan Amerikan Express Kredi Kartı dünyanın en ayrıcalıklı kredi kartlarından biridir.
 • Amerikan Express’in ödül programı olan Membership Rewards kapsamında tüm harcamalardan puan kazanılabilmektedir.

Garanti Money Bonus Kredi Kartı

 • Garanti Bankası Money Bonus Kredi Kartı anlaşmalı işyerlerinde ayrıcalıklar sunmaktadır.
 • Garanti Money Bonus ile Migros, Tansaş, Macrocenter mağazalarında özel indirimlerden faydalanılabilmektedir. İlgili mağazalardan Money Bonus ile yaptığınız alışverişlerde money kazanabilir ve kazandığınız moneyleri istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Size en uygun kredi kartı seçenekleri için buraya göz atabilirsiniz.