Garanti Bahar Kredisi Kapsamında Yüzde 1,16’dan Başlayan Faiz Oranları Sunuyor

Garanti Bahar Kredisi Kapsamında Yüzde 1,16’dan Başlayan Faiz Oranları Sunuyor

3 Nisan 2017 0 Yazar: Emine Zaman

Garanti Bankası Bahar Kredisi ile ihtiyaçlarınıza finansman sağlıyor. Yaza yaklaşırken artan harcamalarınız için nakde ihtiyaç duyuyorsanız Garanti Bankası “Bahar Kredisi” kampanyası kapsamında likidite sağlayabilirsiniz. Bahse konu ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kredi kullanabilmek için Garanti Bankası şubelerine uğrayabileceğiniz gibi Garanti İnternet ve Garanti Cep’ten de başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde aylık yüzde 1,16’dan başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Garanti Bankası tüketici kredisi uyarınca uygulanan faiz oranları talep edilen meblağa göre farklılık göstermektedir. Bahar kredisi kapsamında maksimum 100 bin TL’ye kadar finansman sağlanabilmektedir. Maaşını Garanti Bankası’ndan almayan müşteriler, Garanti İnternet ve Garanti Cep’ten başvuru yapmaları halinde azami 25 bin TL’ye kadar kredi kullanabilmektedir. Lakin banka şubelerinden başvuru yapılması halinde 25 bin TL limiti bulunmamaktadır.

Garanti Bahar Kredisi Kapsamında Azami Vade 48 Ay!

Garanti tüketici kredisi uyarınca 48 aya kadar vadelendirme yapılmaktadır. 48 aya varan vadelerde müşteri özelinde ödeme planları yapılabilmektedir. Garanti Bahar Kredisi kampanyası uyarınca 48 ay vade ile 25 bin TL likidite sağlamak isteyen müşteri aylık yüzde 1,36 faiz oranından faydalanacaktır. 50 bin TL finansman sağlamak isteyen müşteri aylık yüzde 1,19 faiz oranından, 75 bin TL kredi kullanmak isteyen müşteri ise aylık yüzde 1,16 faiz oranından yararlanacaktır.

Banka ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında talep edilen tutarın binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Bunun yanı sıra söz konusu ihtiyaç kredisi kampanyası uyarınca müşterinin hayat sigortası yaptırma zorunluluğu bulunmaktadır. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde değişmekle birlikte müşteriye aittir.

Garanti Bahar Kredisi kampanyası dahilinde likidite sağlamak için Garanti Bankası şubelerine uğrayabilir, size uygun diğer ihtiyaç kredisi seçeneklerine göz atmak için buraya göz atabilirsiniz.