Fibabanka Kredi Kartı Özellikleri Fibabanka Kredi Kartları

Fibabanka Kredi Kartı Özellikleri Fibabanka Kredi Kartları

19 Ocak 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Müşterilerine sunduğu finansman olanakları ile kolaylık ve avantaj sağlayan Fibabanka kredi kartı çeşitleri ile de keyifli alışveriş imkanı sağlıyor. Fibabanka kredi kartları ile harcadıkça bonus kazanabilir, nakit çekim ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Fibabanka kredi kartı ürünleri ve Fibabanka kredi kartı özellikleri hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Fibabanka kredi kartı başvurusu bankanın şubelerinden yapılabilmektedir. Fibabanka kredi kartı Bonus Kart sahibi olmak için ön başvuru formunu Fibabanka resmi internet sitesinden doldurabilirsiniz. Fibabanka kredi kartı Bonus Kart’tır. Fibabanka Bonus Klasik Kart, Fibabanka Bonus Gold Kart, Fibabanka Bonus Platinum Kart olmak üzere üç çeşidi bulunmaktadır. Fibabanka kredi kartı özellikleri haberimizde detaylı olarak verilmiştir. Fibabanka kredi kartı başvuru sonucu ise 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı üzerinden öğrenilebilmektedir.

Fibabanka Kredi Kartları ve Özellikleri

Fibabanka Bonus Kart

  • Fibabanka Bonus Kredi Kartı ile yurt içi ve yurt dışında milyonlarca iş yerinde harcama yapabilirsiniz.
  • Fibabanka Bonus Kart ile alışveriş yapabilir, bu alışverişleriniz neticesinde ise bonus puan kazanabilirsiniz.
  • Fibabanka kredi kartı ile kazandığınız bonusları alışverişlerinizde harcayabilirsiniz.

Fibabanka Bonus Kredi Kartı kapsamında acil nakit ihtiyaçlarınızda nakit çekim yapabilirsiniz. Fibabanka Bonus ile limitinizi aşmayacak şekilde nakit çekim yapabilirsiniz.

Fibabanka Bonus Kart program ortakları kapsamında yapılan alışverişlerde ekstra bonus ve taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

  • Fibabanka Bonus’un üzerinde bir çip bulunmaktadır. Bu çip sayesinde size özel avantajlardan, kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
  • Fibabanka kredi kartı Bonus Kart, dünyanın her yerinde geçerli olan bir kredi kartıdır.
  • Bahse konu Bonus Kart kapsamında ek kart talep ederek, sevdiklerinizin de güvenli ve keyifli alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Fibabanka Bonus Kredi Kartı’nın üç çeşidi bulunmaktadır. Bunlar, Fibabanka Bonus Klasik Kredi Kartı, Fibabanka Bonus Gold Kredi Kartı, Fibabanka Bonus Platinum Kredi Kartı şeklindedir. Fibabanka Bonus Kart çeşitleri müşterilerine özel kampanya ve avantaj imkanları içermektedir. Ekstra taksit, ekstra bonus ve daha pek çok avantajdan Bonus kartlar ile faydalanabilirsiniz.

  • Fibabanka Bonus Kredi Kart’ları Türkiye’nin ilk çipli kredi kartı olarak bilinmektedir.

Fibabanka Kredi Kartı (Ücretsiz Kart)

  • Fibabanka Kredi Kartı yıllık aidat alınmayan kredi kartı ürünüdür.
  • Fibabanka aidatsız kredi kartı ile yurt içi ve yurt dışında alışveriş yapabilir aynı zamanda nakit çekim imkanından faydalanabilirsiniz.
  • Fibabanka ücretsiz kredi kartı kapsamında ek kart talep edebilirsiniz.

Size en uygun kredi kartı çeşitleri için buraya göz atabilirsiniz.