Fibabanka Esnafa Özel Sonbahar Kredisi

Fibabanka Esnafa Özel Sonbahar Kredisi

14 Kasım 2017 1 Yazar: Emine Zaman

Fibabanka KOBİ kredilerinde yeni bir kampanya başlattı. Kışa girerken artan giderleri karşılamakta zorlanıyorsanız Fibabanka esnafa özel sonbahar kredisi fırsatından yararlanabilirsiniz. Esnafa özel krediden faydalanmak için ister cepten, ister şubeden, isterseniz de Fibabanka internet şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine önem veren, Türkiye ekonomisinin hareketlenmesine destek olan, Fibabanka, KOBİ’nin ve esnafın gelişmesi için özel sonbahar kredisi sunuyor. Sonbahara özel kredi kampanyası dahilinde finansman sağlayan esnaf maksimum 70 bin TL kredi kullanabilmektedir. Azami sınırı 70 bin TL olan esnaf kredisi kampanyası kapsamında kullanılan kredi geri ödemeleri minimum 3 ay, maksimum 36 ay vadede ödenebilmektedir.

Esnaf kredisi dahilinde uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,61’dir. Bunun yanı sıra Fibabanka esnaf kredisi kapsamında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Fibabanka esnafa özel sonbahar kredisi kampanyasından cirosu 2 milyon TL altında olan, 23- 65 yaş aralığında bulunan şahıs firmaları ve gerçek kişi tacirleri faydalanabilmektedir.

Fibabanka Esnaf Kredisi Başvurusu İçin Gereken Belgeler

Fibabanka sonbahar kredisi kapsamında yerinizden kalmadan kredi başvuru yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken aralarında boşluk bırakarak ESNAF ve TC kimlik numaranızı yazıp 3422’ye göndermek. Başvurunuz onaylandığı takdirde size en yakın Fibabanka şubesine evraklarınızı ileterek kredinizi alabilirsiniz. FibaPratik’ten esnafa özel sonbahar kredisinden faydalanmak için gereken evraklar şu şekildedir.

-Kimlik belgesi

-Vergi Levhası yahut e-vergi levhası

-İmza beyannamesi

-Adres beyanı

-Ticaret Sicil Gazetesi, Faaliyet Belgesi, Esnaf ve Sanatkarlar Oda kaydı, Ticaret ve Sanayi Oda Belgelerinden biri

Fibabanka Esnafa Özel Sonbahar Kredisi 10.000 TL Örnek Hesaplama

Çekilen kredi tutarı: 10.000 TL

Vade süresi: 12 ay

Faiz oranı: %1,61

Kredi tahsis bedeli: 105 TL

Aylık taksit tutarı: 928 TL

Toplam geri ödenecek tutar: 11.132,59 TL

Fibabanka esnafa özel sonbahar kredisi kampanyası 30 Kasım’da son bulacaktır. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız Fibabanka şubelerine uğrayabilir, yahut mesaj ile başvuru yapabilirsiniz. Diğer esnaf kredileri ve KOBİ kredileri için buraya göz atabilirsiniz.