Fibabanka Aidatsız Kredi Kartı Başvuru Nasıl Yapılır?

Fibabanka Aidatsız Kredi Kartı Başvuru Nasıl Yapılır?

30 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Ücret ödemeden kredi kartı kullanmak ve avantajlarından faydalanmak istiyorsanız Fibabanka aidatsız kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Fibabanka kredi kartı yani aidatsız (ücretsiz) kart dahilinde alışverişlerinizi güvenle yapabilir, aynı zamanda da kredi kartı ücreti ödemekten muaf olursunuz. Fibabanka kredi kartı hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Şube ağına ülke çapında her geçen gün yenilerini ekleyen Fibabanka, müşterilerine sunduğu bankacılık ürünlerinin skalasını da genişletmekte. Bu sayede müşteri portföyünü artırmayı ve müşterilerine daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan Fibabanka’nın aidatsız kredi kartı özellikleri aşağıdaki gibidir.

Fibabanka Aidatsız Kredi Kartı Özellikleri

  • Fibabanka ücretsiz kredi kartı ile yurt içinde ve yurt dışındaki milyonlarca iş yerinden güvenle ve hızlı şekilde alışveriş yapılabilmektedir. Fibabanka kredi kartı dünyanın pek çok yerinde geçerlidir.
  • Fibabanka aidatsız kredi kartı dahilinde, yurt içinde ve yurt dışında nakit çekim yapılabilmektedir. Paranız olmasa dahi Fibabanka kredi kartından nakit avans elde edilebilmektedir.
  • Fibabanka kredi kartı kapsamında diğer kredi kartı ürünlerinde tahsil edilen yıllık kart ücreti, tahsil edilmemektedir.

Fibabanka yıllık ücret alınmayan kredi kartı özelliklerine göre birden fazla yakınınız için ek kart çıkartma imkanı bulunmaktadır. Sevdiklerinize ek kart çıkartarak kolay alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

  • Fibabanka yıllık kart ücreti olmayan kredi kartı dahilinde fatura ödeme talimatı vererek her ay faturanızı takip etmekten kurtulabilirsiniz.

Fibabanka Ücretsiz Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka ücretsiz kredi kartı sahibi olabilmek için tüm Fibabanka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Fibabanka şubelerine şahsen başvuruda bulunmak istemeyen kişiler için de kart başvurusu seçenekleri bulunmaktadır. Bunlardan ilki Fibabanka resmi internet sitesi aracılığı ile ücretsiz kredi kartı başvurusu yapmaktır. Ayrıca Fibabanka telefon bankacılığı (444 88 88) aracılığı ile bilgi alabilirsiniz. Fibabanka telefon bankacılığı ya da Fibabanka müşteri hizmetleri üzerinden de kredi kartı başvuruları alınmaktadır. Fibabanka kredi kartı başvuru sonucu müşterilere SMS ile bildirilmektedir. Olumlu bulunan başvuruların sonucu genellikle kısa zamanda müşteriye bildirilmektedir. Olumsuz bulunan yahut değerlendirmesi uzun süren kredi kartı başvuruları için Fibabanka müşteri hizmetleri aranarak kredi kartı başvuru sonucu hakkında bilgi alınabilmektedir. Müşterileri taleplerini göz önünde bulundurarak ürünler hazırlayan Fibabanka aidat ücreti olmayan kredi kartı olan; Fibabanka kredi kartı ile sizlere hizmet vermektedir. Size uygun diğer kredi kartı seçeneklerini incelemek için buraya göz atabilirsiniz.