FastPay Nedir FastPay Ücretli Mi FastPay Güvenilir Mi?

FastPay Nedir FastPay Ücretli Mi FastPay Güvenilir Mi?

29 Şubat 2020 1 Yazar: Şerife Uslu

Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz FastPay, Denizbank’ın ortaya koyduğu bir uygulama. FastPay ile kartsız para çekim, cebe havale vb. işlemleri gerçekleştirebilir Denizbank müşterisi olmadan da kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Denizbank’ın söz konusu uygulaması ile ilgili; FastPay nedir? FastPay ne işe yarar? FastPay nasıl kullanılır? FastPay ücretli midir? FastPay nerelerde geçerli gibi pek çok soru akla gelmektedir. Bu ve benzeri soruların cevabını FastPay Nedir FastPay Ücretli Mi FastPay Güvenilir Mi başlıklı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

FastPay Nedir FastPay Ücretli Mi FastPay Güvenilir Mi?

FastPay Denizbank’ın bir cep cüzdan uygulamasıdır. FastPay ile herhangi bir bankanın müşterisi olmaya gerek kalmadan cepten cebe ücretsiz para aktarımı, ATM’den kartsız para çekimi, üye iş yerlerinde ödeme yapma vb. gibi işlemler gerçekleştirilebilmektedir. FastPay dahilinde internetten kart bilgileri girilmeden güvenli ödeme yapılabilmektedir. Ayrıca bu uygulama sayesinde, bozuk para ya da cüzdan taşıma gibi zorunluluklarınız ortadan kalkmaktadır.

FastPay İle Neler Yapılabilir?

FastPay cüzdan menüsünü kullanarak hesap- kart işlemleri ve hesaba aktarım işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Denizbank müşterisi olsanız da olmasanızda sahibi olduğunuz kredi kartınızı FastPay’e ekleyerek alışveriş yapabilirsiniz. Denizbank müşterisi iseniz Denizbank vadesiz hesabınızı da FastPay’e ekleyebilirsiniz.

  • FastPay dahilinde cepten cepe 7 gün 24 saat para gönderim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi Denizbank müşterisi olan ya da olmayan FastPay kullanıcıları gerçekleştirebilmektedir.
  • FastPay dahilinde yapılabilen işlemlerden bir diğeri de FastPay bakiyenizden para çekmektir. Çekmek istediğiniz tutarı (10 TL ve katları olmalı) yazarak şifre oluşturduktan sonra size en yakın Denizbank ATM’sinden paranızı çekebilirsiniz.
  • Üye iş yeri ödemelerinizi FastPay ile yapabilirsiniz.
  • FastPay dahilinde cep telefonuna TL ya da paket yüklenebilmektedir. Bunun için yükleme yapmak istediğiniz telefon numarasını FastPay uygulamanızda gerekli yere yazarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • FastPay uygulaması kapsamında sesle komut vererek para yatırma ya da para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • FastPay ile üye işyerlerinde ödeme, online ödeme ve QR ile ödeme yapılabilmektedir.

FastPay Nasıl Kullanılır?

FastPay uygulamasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Denizbank vadesiz hesabınızı, Denizbank kredi kartınızı ya da başka bir bankanın kredi kartını cüzdan menüsüne ekleyerek, kolay bankacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

FastPay’e Para Yükleme Nasıl Yapılır?

  • FastPay’e Denizbank ATM’lerinden kartız para aktarımı yapabilirsiniz. –Diğer bankalardaki hesaplarınızdan FastPay hesabınıza EFT ile para yükleyebilirsiniz.
  • Başka bir FastPay kullanıcısı sizin FastPay hesabınıza cep telefonu numaranız ile para gönderebilir.
  • İstediğiniz bankaya ait kredi kartınızı ya da Denizbank vadesiz mevduat hesabınızı FastPay’e yükleyebilirsiniz.

FastPay Para Gönderme Ücretli Mi?

  • FastPay ile para gönderme işlemi ücretsiz gerçekleştirilmektedir.

Denizbank ATM para çekme limiti ve Denizbank ATM para yatırma limiti yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.