Enpara Hangi Bankaya Bağlı Enpara Kimin Güvenilir Mi?

Enpara Hangi Bankaya Bağlı Enpara Kimin Güvenilir Mi?

9 Mart 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Ülkemizde şubesiz bankacılık hizmeti veren oluşumlar da bulunmaktadır. Bunlardan birisi de enpara.com’dur. Enpara, şubesiz bankacılık mottosuyla çıktığı bu yolda; amacının masrafları sıfırlamak ve bu sayede müşterilerinden de masraf almamak olduğunu deklare etmiştir. Enpara, bu taahhüdüne uygun olarak müşterilerinden hiçbir işlem karşılığında masraf talep etmemektedir. Peki Enpara Hangi Bankaya Bağlı Enpara Kimin Enpara Güvenilir Mi?

Enpara Hangi Bankaya Bağlı Enpara Kimin Enpara Güvenilir Mi?

Enpara, QNB Finansbank oluşumudur. QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık hizmeti veren oluşumu olan Enpara’nın arkasında güçlü QNB sermayesi bulunmaktadır. Bu sayede Enpara’nın güvenilirliği hakkında hiçbir şüpheye mahal kalmamıştır. Enpara gayet güvenilir olarak müşterilerine yıllardır hizmet vermektedir.

Nasıl Enpara Müşterisi Olabilirim?

Enpara müşterisi olmak çok kolaydır. Enpara.com ziyaret edilerek müşteri olunmak istenildiği bildirildikten sonra, gerekli alanlar doldurulur. Bundan sonraki süreci enpara yürütecek ve müşterinin bulunduğu yere bankacılıkla ilgili gereken sözleşmeleri göndererek süreci tamamlayacaktır.

Enpara da Nasıl Hesap Açabilirim? Enpara’da Hesap Açma

Enpara’ya müşteri başvurusu yapıldıktan sonra adrese gelen banka çalışanları müşterinin hesap açma süreçlerini tamamlamaktadırlar. Bu sayede Enpara’da hesap da açılmış olur. Enpara da açılan ilk hesap vadesiz Türk Lirası hesabıdır.

Enpara da Döviz Hesabı Nasıl Açılır? Enpara da Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Enpara da döviz hesabı; vadesiz Türk Lirası hesabı açıldıktan sonra internet bankacılığı hesabı üzerinden kolayca açılabilmektedir. Müşteri, bu işlemi kendisi yapabilecektir. Enpara da altın hesabı açmak da aynı şekildedir.

Enpara’da Kaç Hesap Açılabilir? Enpara 2. Hesap Açamıyorum!

Enpara da her bir para birimi için ancak 1 hesap açılabilmektedir. Yani 2 ve daha fazla Türk Lirası, Amerikan Doları, Euro, altın vb. cinsinden hesap açmak mümkün değildir.

Enpara Hesap İşletim Ücreti Alıyor Mu?

Enpara hiçbir hesabından hesap işletim ücreti almayacağını taahhüt etmiştir.

Enpara EFT Masrafı, Havale Masrafı Alıyor Mu?

Enpara EFT masrafı ya da havale masrafı almamaktadır.

Enpara Kredi Kartı Var Mı? Enpara Kredi Kartı Aidatı Var Mı?

Enpara kredi kartı hizmeti var. Yakın geçmişte çıkan enpara kredi kartı aidatı bulunmamaktadır. Üstelik enpara kredi kartı kullananlara yıllık ücret vermektedir. Enpara kredi kartı ile ilgili olarak detaylı bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.

Enpara Nereden Para Kazanıyor?

Hiçbir hizmetten para almayan Enpara’nın nereden para kazandığı pek çok kişinin aklına gelebilir. Enpara, müşterilerinin mevduatlarını değerlendirerek bankacılık giderlerini karşılamakta ve müşterilerine gereksiz masraflar yüklememektedir.

Enpara da Param Güvende Mi? Enpara’daki Mevduata Devlet Güvencesi Var Mı?

QNB Finansbank çatısı altında hizmet veren Enpara’daki mevduatlar; tıpkı diğer bankalarda olduğu gibi 100 bin Türk Lirası’na kadar devlet güvencesi altındadır.

Enpara’dan Kredi Kullanabilir Miyim?

Elbette, Enpara müşterilerine kredi olanağı da sunmaktadır. Enpara ihtiyaç kredisi çok cazip koşullarda sağlanılmaktadır.

Enpara Ek Hesap Var Mı? Ekpara Nedir?

Enpara müşterilerine ek hesap imkanı da tanımaktadır. Enpara ek hesabı ekpara adı altında müşterilerin hizmetine sunulmuştur.

Enpara Vadeli Hesap Var Mı?

Enpara’nın vadeli hesap ürünü de bulunmaktadır. Müşteriler mevduatlarını vadeli hesap açarak değerlendirebilmektedirler.

Enpara İletişim Kanalları! Enpara Telefon Numarası Nedir? Enpara Müşteri Hizmetleri

Enpara QNB Finansbank kuruluşu olması nedeniyle şirket unvanı QNB Finansbank A.Ş.’dir.

Enpara adresi: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 34394 Şişli / İstanbul

Enpara Telefon Numarası veya Enpara müşteri hizmetleri: 0850 222 3663

Enpara Mersis No: 0388-0023-3340-0576

Enpara benzeri bir bankacılık uygulaması olan Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın Senin Bankan uygulamasına da buradan göz atabilirsiniz.