EGEPLAST Vakıfbank İhalesine En Yüksek Teklifi Verdi! EPLAS Hisse

EGEPLAST Vakıfbank İhalesine En Yüksek Teklifi Verdi! EPLAS Hisse

12 Ocak 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

EGEPLAST Ege Plastik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP’a yapılan açıklamada; Vakıfbank’ın 11 Ocak 2021 Pazartesi günü gerçekleştirilen ihalesine katılarak 120.400.000 TL’lik teklif verildiği belirtildi. Egeplast tarafından Vakıfbank ihalesine yapılan teklifin en yüksek teklif olduğu ve açık artırmanın sona erdiği vurgulandı. Egeplast kimin ne iş yapar sorularına cevaplar için de buraya göz atabilirsiniz.

EGEPLAST Vakıfbank İhalesi İçin Daha Önce Açıklama Yapmıştı!

EGEPLAST Ege Plastik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi daha önce pek çoğu 2020 yılı içerisinde olmak üzere ihale süreci ile hakkında açıklamalar yapmış ve Yönetim Kurulu’nun aldığı kararları duyurmuştu. 11 Ocak tarihli açıklamadan önce gerçekleştirilen son açıklama olan 6 Ocak tarihli açıklamada; Vakıfbank ihalesine katılma kararı alındığı ve ihale şartnamesinin gereklerinin yerine getirildiği vurgulanmıştı.

Egeplast Hissesi EPLAS Ne Durumda?

Egeplast hissesi EPLAS 2020 yılını 33,30 liradan kapattı. EPLAS hissenin son 5 yıllık grafiği incelendiğinde; dalgalı ve inişli çıkışlı bir seyir izleyen hissenin genel perspektifte ise belirgin seviyede yükseldiği görülmektedir. 2016 yılı Ocak ayında 1,6 lira seviyelerinde marmaris escort olan günümüzde 30 liranın üzerinde işlem görmektedir. EPLAS Şirket hissesinin son 52 haftalık verileri incelendiğinde en düşük işlem seviyesinin 8,80 lira ve en yüksek işlem seviyesinin de 38,62 lira olarak kayıtlara geçtiği görülmektedir. EPLAS hisse 11 Ocak 2021 günü kapanış noktası 33,12 lira olarak kayıtlara geçmiştir.