Dijital İş Ortağınız Google Workspace

Dijital İş Ortağınız Google Workspace

7 Haziran 2023 0 Yazar: Şerife Uslu

Google’ın 6 Ekim 2020’de sunduğu, her sektör için tasarlanmış ve çalışanları bir araya getirmeyi amaçlayan bir yazılımdır. Google Workspace, etkili ortak çalışmayı teşvik etmek ve uzaktan çalışmayı kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiştir. Bu yazılım ile çalışmak oldukça keyiflidir. Ayrıca, kullanımı son derece kolaydır ve sadece internet bağlantısına ihtiyaç duyar. Herhangi bir cihazdan giriş yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Google Workspace, işlerinizi daha hızlı yönetmenizi sağlayan kullanışlı bir yazılımdır. Peki, dijital ortağınız Google Workspace nedir? Ne işe yarar? Birlikte inceleyelim.

Google Workspace Nedir? Ne İşe Yarar?

Kurumsal çalışanlar için oluşturulan Google Workspace bir dizi iletişim ve ortak çalışma uygulamalarının bir araya toplanması ile oluşturulmuştur. Google Workspace, dijital ofisi çalışanların ayağına getiriyor. Peki Google Workspace Nedir? İyi bir iletişim ile ekipleri bir araya getiren ve sıklıkla kullandığınız uygulamaları tek bir çatı altında  toplayan bulut tabanlı yazılımdır. Google Workspace işletmeler, markalar, kuruluşlar ve eğitim için birçok iletişim ve üretkenlik uygulaması sunar. Daha iyi anlamak için  Google Workspace uygulamalarına göz atalım.

 • Kurumsal Gmail Hesabı: Dünyada en fazla kullanılan e-posta hizmeti.
 • Google Meet (Toplantı): Görüntülü veya sesli toplantı yapmanıza yardımcı uygulama.
 • Google Chat: Ekip konuşmaları ve sohbetini tek bir yerden sağlayan, Google Workspace’in sunduğu uygulamadır.
 • Google Calendar (Takvim): İşlerinizi planlamanız için sunulan dijital çözümdür.
 • Google Drive: Bulut Tabanlı depolama altyapısı ile dosya paylaşımı veya saklama görevi görür.
 • Google Docs (Dokümanlar): Ortak çalışmak için belgelerinizi Google Docs’a yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz.
 • Google Sheets (E-Tablolar): Ortak çalışmayı kolaylaştırmak için e-tablo hizmeti sunar.
 • Google Slides (Slaytlar): Google Slides ile harika sunular oluşturabilirsiniz.
 • Google Forms (Formlar): Özelleştirilebilir form ve anketlerinizi bu uygulama ile hazırlayabilirsiniz.
 • Google Sites (Siteler): Web sitesi oluşturmanıza yarar.
 • Google Keep (Not Defteri): Not alma uygulamasıdır. Notlarınızı liste yapma, görsel ekleme ve daha birçok özellik için kullanabilirsiniz.

Tüm kullanıcılarına sunduğu bu uygulamalar dışındaki bazı uygulamaları kullanmak için satın almanız gerekebilir.

HTekin Dijital İş Çözümleri Hakkında

İster küçük bir işletme isterseniz de orta veya daha büyük işletmeler yönetiyor olun, Google Workspace sorunsuz iletişim, görüntülü toplantı ve işbirliği yapmanız için ideal bir çözümdür. HTekin, Dijital İş çözümleri uzun yıllara dayanan tecrübesi ile sizlere de hizmet vermeye hazır. HTekin Google Workspace iş ortağınız olarak, işletmenizin kurumsal gmail hesaplarını kurmak ve yönetmek, depolama işlemleri, eğitim ve destek gibi birçok hizmeti sizlere sunar. Tüm verilerinizi Google Workspace’e sorunsuz bir şekilde taşımak için bize güvenebilirsiniz. Geçiş tamamlandıktan sonra da olası problemlerde destek vermek için Hüseyin Tekin ve ekibi her zaman hazırdır.