Desa Mağaza Kapatma KAP Açıklaması! DESA Hisse

Desa Mağaza Kapatma KAP Açıklaması! DESA Hisse

7 Ocak 2021 0 Yazar: Suat Bulut

Desa Deri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP’a yapılan açıklamada; Emaar Square Alışveriş Merkezi samsonite şubesinin verimlilik gerekçesi ile kapatılmasına karar verildiği bildirildi. Desa Mağaza kapatma KAP açıklaması aşağıda yer almaktadır. BIST imalat sektörü hisseleri ve şirketleri için buraya göz atabilirsiniz.

Desa Mağaza Kapatma KAP Açıklaması!

Desa Deri Sanayi ve Ticaret A. Ş. tarafından 07.01.2021 tarih ve 08:53:32 saat itibari ile KAP’a yapılan bildirimde şu ifadelere yer verildi:

“ Verimlilik odaklı çalışma prensiplerimiz doğrultusunda, Emaar Square Alışveriş Merkezi, Ünalan Mah. Libadiye Cad. N 82 Mağaza NB4 – S – 06 Üsküdar / İstanbul (1073894378) Adresindeki Desa Deri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Emaar Square Alışveriş  Merkezi samsonite Ünvanlı Şubemizin Kapatılmasına karar verilmiştir.

Kamuoyunun bilgilerine sunarız. ”

Özet Bilgi

“Mağaza-Şube” Kapanışı Hakkında
İlgili Şirketler
[]
İlgili Fonlar
[]
Özel Durum Açıklaması (Genel)
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)

Desa 1972 yılında Melih Çelet tarafından kurulan bir firmadır. Deri çanta kemer ayakkabı mont cüzdan vb. ürünlerin imalatı ve ticareti üzerine iştigal etmektedir. Aynı zamanda Samsonite Türkiye ditrübitörüdür.

Desa Deri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP’a yapılan açıklama kaynak: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/897583