Denizbank’tan 300 Aya Kadar Vade İle Mortgage

Denizbank’tan 300 Aya Kadar Vade İle Mortgage

13 Mart 2017 0 Yazar: Emine Zaman

Kendi evimin sahibi olmak, kredi taksitlerimi de uzun vadede rahat rahat ödemek istiyorum diyorsanız Denizbank’a uğrayabilirsiniz. Denizbank mortgage ile satın almak istediğiniz konut için finansman sağlayabilir ve konut kredisi ürününün avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Denizbank konut kredisi kapsamında 25 yıla kadar vade imkanı sunmaktadır. Sabit faiz oranlı kullanacağınız konut kredisi kapsamında belirlenen azami vade 300 aydır. Banka kredi hizmeti uyarınca aylık yüzde 0,91’ten başlayan ve vade süresine göre farklılık gösteren faiz oranları uygulamaktadır. Denizbank mortgage dahilinde 24 aya kadar olan vadelerde aylık yüzde 0,91 faiz oranı uygulamaktadır. Müşteri 25 ile 36 ay arası vadelerde geri ödemek kaydı ile finansman sağlamış ise banka aylık yüzde 0,97 faiz oranı uygulamakta; 37 ile 60 ay arasındaki vadelerde ise aylık yüzde 1,01 faiz oranı yansıtılmaktadır. 61- 300 arası vadelendirmelerde ise müşteri aylık yüzde 1,19 faiz oranından faydalanmaktadır.

Denizbank Mortgage Koşulları

Denizbank mortgage kapsamında konut sigortası, hayat sigortası, DASK (Deprem Sigortası) yapılmasını talep etmektedir. Söz konusu sigortaların Denizbank aracılığı ile düzenlenmesi durumunda, bahsedilen faiz oranlarında yüzde 0,02 baz puan düşüş uygulanmaktadır.

Banka bahse konu konut kredisi uyarınca satın alınmak istenen gayrimenkulün ekspertiz değerinin yüzde 80’ini finanse edebilmektedir. Denizbank konut kredisi koşullarına göre dosya masrafı (talep edilen meblağın binde 5’i kadar), ekspertiz ücreti ve ipotek tesis bedeli (krediye konu gayrimenkulün özelliklerine göre değişir) tahsil etmektedir.

300 aya kadar vadeli mortgage kapsamında finansman sağlamak ve bu sayede kendi evinizin sahibi olmak için Denizbank şubelerine başvuru yapabilirsiniz. En uygun konut kredisi seçeneklerine buradan göz atabilirsiniz.