Denizbank Öğrenci Kredi Kartı D-Şarj Bonus Kart Başvurusu

Denizbank Öğrenci Kredi Kartı D-Şarj Bonus Kart Başvurusu

26 Mart 2020 1 Yazar: Emine Zaman

Denizbank kredi kartı çeşitleri ile pek çok kesime hitap eden kart ürünleri sunmaktadır. Bol bonuslu, bol mil kazandıran kredi kartlarının yanı sıra banka bir de öğrenciye özel kredi kartı ürünü hazırlamıştır. Denizbank öğrenci kredi kartı D-Şarj Bonus Kart dahilinde gençlere özel avantajlı kampanyalar sunmaktadır. Denizbank öğrenci kartı D-Şarj Bonus Kredi Kartı başvurusu nasıl yapılı ve hakkında merak ettiğiniz diğer detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

Denizbank öğrenci kredi kartı başvurusu için Denizbank şubelerine uğramanın yanı sıra bankanın resmi internet sitesinden de başvuru yapabilirsiniz. Denizbank D-Şarj Bonus kredi kartı öğrencilere ekstra avantaj sağlamakta ve okuyan gençlerimize destek olmaktadır.

Denizbank Öğrenci Kartı D-Şarj Bonus Kart Özellikleri

  • Denizbank D-Şarj Bonus kredi kartı Denizbank Bonus Kredi Kartı özelliklerini kapsamaktadır.
  • Denizbank öğrenci kartı D-Şarj Bonus kredi kartı ile yurt içi ve yurt dışında yapılan alışverişlerde bonus puan kazanılmaktadır. 1 bonus, 1 TL’ye eşittir.
  • Kazanılan bonusları alışverişlerinizde harcayabilirsiniz.

Denizbank D-Şarj Bonus kredi kartı Visa Paywave özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde 90 TL ve altı meblağlarda yaptığınız harcamaları şifre girmeden, imza vb. şeylerle uğraşmadan ve güvenlik sorunu olmadan ödeyebilirsiniz.

  • Denizbank gençlere kredi kartı D- Şarj Bonus ile her ay en az 200 TL harcama sözü verdiğinizde 10 TL bonus kazanabilirsiniz.
  • D- Şarj Bonus kredi kartı olmanın yanı sıra aynı zamanda bir banka kartıdır. Banka kartı özelliği tanıtılarak D-Şarj Bonus’u banka kartı ile yaptığınız işlemleri de kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Denizbank D- Şarj Bonus Kredi Kartı dahilinde taksitli nakit avans çekilerek uygun vadelerde geri ödenebilmektedir.

Denizbank Öğrenci Kredi Kartı Limiti! D-Şarj Bonus Kart Limiti!

D- Şarj Bonus Kredi Kartı ile Türkiye’deki kafe ve restoranlarda yaptığınız harcamalarda yüzde 10 indirim kazanabilirsiniz. Bu indirimi kazanabilmek için harcama yaptığınız kafenin MCC (Merchant Category Code) kodu olması gerekmektedir. D- Şarj Bonus ile tek seferde azami 10 TL, bir ayda ise maksimum 20 TL kazanılabilmektedir.

Denizbank D- Şarj Bonus Kredi Kartı ile hafta sonu sinema ve tiyatro biletlerinde yüzde 10 indirim kazanılabilmektedir. İndirim MCC kodu bulunan iş yerlerinde yapılan alışverişlerde geçerlidir. Denizbank öğrenci kredi kartı ile ilgili kampanya kapsamında tek seferde en fazla 10 TL, bir ayda ise maksimum 20 TL indirim kazanılabilmektedir.

Denizbank öğrenci kredi kartı D-Şarj Bonus kredi kartı ile yapılan online alışverişlerde yüzde 10 indirim kazanılabilmektedir. Kampanya kapsamında bir ayda maksimum kazanılabilecek indirim 5 TL’dir. Denizbank D-Şarj Bonus Kart limiti 750 liradan başlamaktadır. Öğrencinin gelir durumuna ve ek geliri varsa bunu bankaya ibraz edebilmesine göre kredi kartı limiti artırılabilmektedir. Farklı bankalardan öğrenci kredi kartı olan kişiler için Denizbank D-Şarj Bonus Kart limiti düşürme hakkını da saklı tutmaktadır.

Denizbank D-Şarj Bonus Kart Ücreti Denizbank D-Şarj Bonus Kart Aidatı

D-Şarj Bonus dahilinde tiyatro ve sinema bileti, restoran harcamaları ve online alışveriş ile kazanılan indirimler, indirimin kazanıldığı ayı takip eden ayda kartınıza yansıtılmaktadır. Denizbank D- Şarj Bonus kredi kartı kullanımı ilk yıl ücretsizdir. İkinci yıldan itibaren yıllık kart ücreti 45 TL’dir. Denizbank bu ücreti güncelleme hakkını da saklı tutmaktadır ve dönem dönem bu ücrete güncelleme gelebilmektedir.

Denizbank Öğrenci Kredi Kartı Denizbank D-Şarj Bonus Kart Başvuru

Denizbank D- Şarj Bonus kredi kartı sahibi olmak ve avantajlardan faydalanmak için Denizbank şubelerinden, Denizbank internet şubesinden, Denizbank iletişim merkezinden başvuruda bulunabilirsiniz. Denizbank D-Şarj Bonus Kart başvurularını tek taraflı olarak değerlendirme yetkisine sahip olup; uygun görmediği başvuruları reddetme hakkını da saklı tutmaktadır. Özellikle farklı bankalardan öğrenci kredi kartı sahibi olup, kanuni limiti ulaşmış öğrenciler Denizbank kredi kartı başvurusundan olumsuz cevap alabilmektedirler.  Size uygun diğer öğrenci kredi kartları için buraya göz atabilirsiniz.