Denizbank İhtiyaç Kredisi Faizini 1,09’a İndirdi!

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faizini 1,09’a İndirdi!

23 Kasım 2019 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

2020’ye borçlarını kapatarak ve tek çatı altında bir kredi de toplayarak girmek isteyenler için Denizbank’tan müthiş bir haber geldi. Denizbank kredi faizlerinde oluşan düşüş trendine uyum sağlayarak tüketici kredi faizlerinde indirim kararı aldı. Yeni kredi kampanyası uyarınca Denizbank ihtiyaç kredisi faizini 1,09’a indirdi!

Denizbank 2019’un son kredi kampanyalarından birini düzenlediğini resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyurdu. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyası 2020 yılına masraflarını karşılayarak girmek isteyenler için aylık yüzde 1,09 düzeyinden likidite sağlıyor. Üstelik müşteriler kullandıkları ihtiyaç kredisinin geri ödemelerini de 60 aya, yani 5 yıla varan vadelerle yapabilecekler. Ancak uzayan vadelerin faiz oranını artırdığı da gözden kaçırılmamalıdır.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Hesaplaması 1,09!

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyası uyarınca sağlanan aylık yüzde 1,09’luk faiz oranını maksimum 2 bin Türk Lirası limit ve azami 12 ay vadede geri ödemeler için tatbik ettiğini deklare etmiştir. Bu kapsamda 1,09’luk faiz oranı için hesaplama örneği şu şekildedir.

2 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisini Denizbank’tan aylık yüzde 1,09 faiz oranından kullanan müşteri geri ödemesini 12 ay vadede yapacak ve her ay bankaya takribi 182 lira ödeyecektir. Bu durumda 1 yıl sonunda müşterinin bankaya ödediği toplam taksit tutarı 2184 Türk Lirası olacaktır. Müşteri ayrıca kredi tahsis ücreti olarak 10 TL’yi kredi çekimi esnasında peşin olarak bankaya ödemekle yükümlüdür. Kredi kapsamında yapılacak hayat sigortası prim ücretinin de müşteriden tahsil edileceği unutulmamalıdır. Denizbank ihtiyaç kredisi faizini indirdi haberimizin yanı sıra: Size en uygun ihtiyaç kredisi seçenekleri için ayrıca buraya göz atabilirsiniz.

Denizbank’ın 2019’un son ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde sağladığı imkanlarla nakit edinip 2020’ye daha rahat girmek isteyen vatandaşlar bu kampanyadan yararlanarak azami 55 bin Türk Lirası finansman kullanabilecekler ve ödemelerini de 60 ay vadede geri yapabileceklerdir. Bu durumda müşteriye uygulanacak olan faiz oranı aylık yüzde 1,59 noktasında gerçekleşecektir. Söz konusu Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyası başvuru son tarihi Denizbank tarafından 31 Aralık 2019 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapacak vatandaşlar bu tarihi göz önünde bulundurmalıdır.