Denizbank Avans Hesap Denizbank Kurtaran Hesap

Denizbank Avans Hesap Denizbank Kurtaran Hesap

16 Ocak 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Ekonomik olarak zorlandığınız dönemlerde, acil nakde ihtiyacım var dediğiniz anlarda Denizbank Kurtaran Hesap imdadınıza yetişiyor. Denizbank avans hesap Denizbank Kurtaran Hesap bakiyenizde para olmasa dahi size nakit imkanı sunmaktadır. Bir kredili mevduat hesabı olan Kurtaran Hesap Denizbank’ın müşterilerine sunduğu kolaylıklardan biridir.

Denizbank ek hesap Kurtaran Hesap sayesinde fatura ödemeleri, hastane masrafları vb. gibi aciliyeti olan ödemelerinizi dahi geciktirmeden yapabilirsiniz. Cüzi faiz oranı ile kısa vadeli olarak kullanılabilecek olan Denizbank eksi hesabı, müşterilerin acil nakde ihtiyaç duydukları her an yanında olmaktadır. Denizbank kredili mevduat hesabı hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz. Denizbank aidatsız kredi kartı Denizbank Net Kart’a da buradan göz atabilirsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap Başvuru! Denizbank Ek Hesap Başvuru

Denizbank avans hesabı Kurtaran Hesap sahibi değilseniz, Denizbank şubelerine başvurabilir yahut SMS ile başvuru yapabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak için aralarında boşluk bırakarak KURTARAN TCKMLKNO yazıp 3280’e yollayabilirsiniz. Denizbank ek hesap başvurusu yapmadan önce bu konuda daha detaylı bilgi edinmek isteyen müşteriler Denizbank şubeleri ile görüşebilecekleri gibi; Denizbank Müşteri Hizmetleri ile de iletişime geçebileceklerdir.

Denizbank Kurtaran Hesap Limit Arttırma! Denizbank Kurtaran Hesap Limit Düşürme!

Denizbank Kurtaran Hesabı limiti minimum 200 TL’dir. Denizbank Kurtaran hesabının limitini arttırmak ya da düşürmek isteyen vatandaşlar Denizbank şubeleri ile ya da Denizbank Telefon Bankacılığı 0850 222 0 800 numarası ile görüşebilirler. Bankanın bu işlemler için ek teminat isteme hakkının saklı olduğu unutulmamalıdır.

Garanti Bankası Ek Hesaba da buradan göz atabilirsiniz.

Denizbank Ek Hesap Denizbank Kurtaran Hesap Özellikleri

Kurtaran Hesap kapsamında acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. Akşam, sabah, hafta sonu fark etmeksizin 7 gün 24 saat boyunca nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Denizbank Kurtaran Hesap dahilinde harcamalarınızı taksitli yaptı iseniz ödemenizi 12 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

  • Kurtaran Hesap, bakiyenizde para olmasa dahi nakit çekebildiğiniz Denizbank avans hesabıdır.
  • Ek hesap Kurtaran Hesap limiti müşterinin gelirine göre belirlenmektedir. Bunun yanı sıra bankanın müşteri ile ilişkileri de limit belirleme konusunda önem arz etmektedir. Müşterinin farklı bankalardaki kredi borçluluğu ve Findeks notu da ek hesap açılması noktasında Denizbank’ın kararını doğrudan etkileyen faktörler arasında bulunmaktadır. Mali geçmişi düzenli olan müşteriler Denizbank KMH başvurusundan olumlu cevap alabilmekte ve istedikleri limite uygun şekilde limit tanımlanması noktasında daha şanslı olabilmektedirler.

Denizbank Avans Hesap Denizbank Kurtaran Hesap Faiz Oranı

Kurtaran Hesap dahilinde uygulanan faiz oranı % 1,4’dür (Denizbank Kurtaran Hesap faiz oranı 2020 Ocak itibari ile). Söz konusu faiz, ay sonunda hesaba tahakkuk etmektedir. Taksitli alışverişlerde de uygulanan faiz oranı farklılık göstermemektedir. Bahse konu Kurtaran Hesap faiz oranlarına KKDF ve BSMV oranları dahil edilmemiştir.

  • Denizbank Kurtaran Hesap belirlenen limit dahilinde Denizbank şubelerinden ve ATM’lerinden kullanılabilmektedir. Denizbank ATM’lerinden yapılacak kullanımlar için binlerce Denizbank ATM’si 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.
  • Bakiyenizde para olmasa dahi otomatik fatura ödemeleri, kredi ve kredi kartı ödemeleri zamanı geldiğinde Kurtaran Hesap’tan ödenmektedir. Bu sayede pek çok mağduriyetin önüne geçilebilmektedir.

Denizbank Kurtaran Hesap Hesaplama

Denizbank Kurtaran hesap en az 200 TL olarak açılmaktadır. Denizbank Kurtaran Hesap 1000 TL kullanan kişi 2020 Ocak ayı faiz oranları dikkate alındığında 2 günlük kullanım için 2 TL seviyesinde faiz ile karşılaşacaktır. Denizbank Kurtaran Hesap faiz oranları dönemsel olarak değişebilmektedir. Müşteriler bunu dikkate almalı; kullandıkları meblağ ve bu meblağın kaç gün kullanıldığı da düşünülerek karşılaşılacak olan faiz tutarının değişkenlik göstereceği dikkate alınmalıdır.

Denizbank Kurtaran Hesap Ödemesi! Denizbank Kurtaran Hesap Asgari Ödeme

Denizbank Kurtaran Hesap ödemesi ATM’den ya da Denizbank şubelerinden yapılabilmektedir. Denizbank vadesiz hesabına para yatıran kişi bankanın buradan Kurtaran Hesap tahsilatını yapmasını sağlamaktadır. Ekstra bir işlem yapmaya gerek yoktur. Denizbank Kurtaran Hesap asgari ödeme tutarı minimum tahakkuk eden faiz karşılığıdır. Bu da Denizbank Kurtaran Hesap’tan 1000 TL kullanan bir kişi için ay sonunda yaklaşık 30 TL düzeyindedir. Denizbank aidatsız kredi kartı Denizbank Net Kart’a da buradan göz atabilirsiniz.