Denizbank Altın Günleri 2021

Denizbank Altın Günleri 2021

3 Ocak 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

Altın birikimlerinizi çalınma, kaybolma gibi risklere karşı korumak, birikimlerinize değer katmak için Denizbank altın hesabı açtırabilirsiniz. Denizbank altın bankacılığı kapsamında vadeli ve vadesiz altın hesaplarının yanı sıra altın günleri de düzenlemektedir. Altın günleri dahilinde elinizde bulunan, biriktirdiğiniz, çeyrek altın, cumhuriyet altını, kolye, küpe, vb. gibi kıymetli madenlerinizi Denizbank’a getirerek kiralık kasa masrafı ödemeden, gram altın şeklinde saklayabilirsiniz. Denizbank altın günleri 2021 hakkında merak ettiklerinizi yazının devamında bulabilirsiniz.

Denizbank Altın Günleri 2021 Özellikleri

Denizbank altın günleri özellikleri ve avantajları aşağıdaki gibi listelenebilir. Diğer bankaların altın günleri, altın hesabı, vadesiz ve vadeli altın hesabı, altın birikim hesabı hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz. 

  • Denizbank altın günleri dahilinde küpeden bileziğe, çeyrek altından kolyeye kadar elinizdeki tün altınları gram altın şeklinde bankaya yatırabilirsiniz.
  • Getirdiğiniz altınlar İstanbul Altın Rafinerisi eksperleri tarafından incelenmekte ve gram altın cinsinden değeri hesaplanmaktadır.
  • Fiziki altınların gram altın değeri kadar Denizbank altın hesabınıza yatırılmaktadır.
  • Denizbank altın günleri dahilinde altınlarınızın yatırılacağı bir Denizbank altın hesabınız yoksa size hemen altın hesabı açılmaktadır.
  • Bu kapsamda talebinize göre Denizbank vadesiz altın hesabı ya da Denizbank vadeli altın hesabı açılmaktadır.
  • Denizbank vadesiz altın hesabı ile yalnızca altın kurunda meydana gelen artıştan kazanç sağlanırken Denizbank vadeli altın hesabı kapsamında hem altın fiyatlarındaki artıştan hem de faiz kazancından faydalanabilirsiniz.
  • Denizbank altın biriktiren hesap kapsamında da faiz getirisi bulunmaktadır.
  • Denizbank altın günleri uyarınca bankaya getirilerek altın hesabına yatırılan altınların 100 bin TL’ye kadar olan kısmı Tasarruf Mevduatı Sigortası’na tabiidir. Yani devlet güvencesi altındadır.
  • Hesabınızda bulunan altınların istediğiniz kadarını, istediğiniz an nakde çevirebilirsiniz.
  • Denizbank altın hesabı avantajlarından biri de fiziki altın alım satımı olmadığından dolayı herhangi bir kur kaybı ya da komisyon gibi masrafların bulunmamasıdır.

Denizbank Altın Günleri Ne Zaman? Denizbank Altın Hesabı Açma!

Denizbank altın günleri Denizbank şubelerinden öğrenilebilmektedir. Denizbank altın hesabı başvurusu yapmak için Denizbank şubelerine uğrayabileceğiniz gibi Denizbank internet ve mobil şubeden de altın hesabı başvurusu yapabilirsiniz.

Diğer bankaların altın günleri, altın hesabı, vadesiz ve vadeli altın hesabı, altın birikim hesabı hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.